ACET Cork Ireland

acet-logo

1975 yılında aile şirketi olarak kurulan ACET Cork şehrinde güzel bir tarihi binada eğitim vermektedir.  ACET İrlanda’nın lider İngilizce dil okullarından birisidir.  Dil okulu öğrencilerine akademik mükemmelliği ve yüksek standartlarda konaklamayı garanti etmektedir.  ACET’in en büyük avantajı ise ekibinin sunduğu güler yüz ve samimiyettir.  Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ACET sektörde son yıllarda adından oldukça söz ettirmeyi başarmıştır.  , Cork’u ve İrlanda’yı Dünya çapında temsil eden ACET birçok ödülünde sahibidir.

Neden Acet’te Eğitim Almalısınız?

-Eğitimde 45 yılı aşkın İngilizce öğretimi deneyimi

-Yüksek kalitedeki öğretmenler

-Çeşitli yetenekler ve hedefler için tasarlanmış kurslar

-Size ve ihtiyaçlarınıza odaklanan eğitim programları

-Heyecan verici ve hızlı tempolu dersler

-En yeni kaynakları sunan eğitim merkezi

Akreditasyonlar

ACET IALC üyesidir.  Select Ireland, EAQUALS tarafından akredite edilmiştir.  ACET, Quality and Qualifications Ireland tarafından İngilizce Öğretimi için tanınmaktadır

Konaklama

ACET öğrencilere iki farklı konaklama seçeneği sunmaktadır.  Tüm konaklama seçenekleri okulun ekibi tarafından kalite kontrolünden geçirilmektedir.

Aile yanı konaklama: Aile yanı konaklamada Pazartesi’den Cuma’ya kadar yarım pansiyon vardır. Yarım pansiyon sabah ve akşam yemeklerinden oluşmaktadır. Hafta sonu ise tam pansiyon uygulanmaktadır.  Evler Cork’un iyi yerleşim bölgelerinde bulunmaktadır.  Otobüs güzergahlarına da yakındır.  ACET merkezine otobüslerle ulaşım 40 dakika sürmektedir.

Öğrenci yurtları: Öğrenci yurtları okula yürüyerek 40 dakika otobüsle ise 10 dakikadır.  Her dairede tam donanımlı mutfak ve oturma odası mevcuttur. Nevresim verilir.  Elektrik ve ısıtma sorunu çözülmüştür. Mağaza, eczane, bar ve spor komplekslerine bitişiktir.

Eğitim Kursları

ACET Cork Ireland her seviyeye ve yaşa göre kurslar düzenlemektedir. Oldukça geniş bir eğitim yelpazesine sahip olan okulda şu kurslar bulunmaktadır:

Genel Yetişkin Kursları

ACET kurumsal eğitim

Genç Kursları

Çevrimiçi Kursları

Yerli olmayan öğretmenler için tazeleme kursları

Lise programı

Sınavlara hazırlık kursları

Lise programları

Sosyal Yaşam ve Aktiviteler

ACET müşterilerinin Dünyanın her yerinden insanlarla tanışmasını sağlayacak bir etkinlik programına sahiptir.  Cork gibi yoğun ve enerjik bir şehirde sosyal aktivitelere katılmak ise oldukça heyecanlıdır.

İşte Düzenlenen Sosyal Aktiviteler

West Cork ve Kerry’deki doğal yerlere geziler

Şehir merkezinde turlar

İrlanda Dansını Öğrenin

Pub Akşamları / Karaoke geceleri / Tiyatro geceleri / Bowling / Paintball

Cork limanından balina izleme gezileri

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Active Language Learning Dublin

Ulearn English School Dublin eğitimciler tarafından 1988 yılında kurulmuştur. 30 seneyi aşkın tecrübesiyle de İrlanda’nın en köklü eğitim kurumlarından birisi

ISI English Dublin

ISI English dil okulu İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır.  Başarılı bir dil okulu olan ISI English 2014 ve 2016 yıllarında

Irish College Of English Dublin

ICE Dil Okulu Dublin sahil şeridinde bulunan turistik Malahide’de bulunmaktadır.  Popüler bir kasaba olan Malahide konaklama açısından da oldukça iyi

Subscribe to get 15% discount