Active Language Learning Dublin

Active Language Learning Logo

İrlanda’da İngilizce eğitimi almak isteyen yabancı öğrencilerin son yıllardaki gözde ülkelerinden. Özellikle Avrupa’daki diğer başkentlere göre daha hesaplı olması ve ortaçağı yansıtan mistik atmosferiyle öne çıkan Dublin her yıl binlerce yabancı öğrenciyi eğitim açısından ağırlıyor. Başkent Dublin’de yer alan dil okullarından birisi de Active Language Learning. Active Language Learning dil okulu 1989 yılında kurularak bir yıl boyunca genç yetişkinlere dil eğitimi sunuyor.  Dil okulu üstelik öğrencilere yılın herhangi bir zamanında başlayabilme fırsatı da veriyor.  Eğitim kurumda en az 5 seviye Genel İngilizce, sınava hazırlık ve bazı özel kurslar hizmeti de bulunmaktadır.  Yeni bir ülkede eğitime başlamak her zaman zordur. Fakat Active Language Learning güler yüzlü ve deneyimli personeli ile bu zorlukları aşmanızı sağlayacaktır.

Aile Yanı Konaklama Ve Modern Tesisler

Dublin’in güzel ve turistik şehir kasabası olan Dun Laoghaire’da yer alan Active Language Learning şehir merkezine ise sadece 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Dun Laoghaire kasabası ise sakinliği ve sessizliği ile dikkat çekmektedir. Bu özelliği de kasabayı ders çalışmak açısından ideal kılmaktadır.  Bir konaklama bölgesi olan bu güzel şehir kasabası oldukça arkadaş canlısı ailelere ev sahipliği yapmaktadır. Dun Laoghaire’da eğitim almak size aile yanında da konaklama imkanı sunacaktır. Bunun yanında yurt ve hotel gibi konaklama tercihlerinizde olmaktadır. Active Language Learning oldukça modern tesislere sahip olan bir okuldur. Bu yüzden dil okulu size bazı fırsatlar sunmaktadır. Active Language Learning’in modern tesislerinin hemen yanında alışveriş merkezleri, turizm ofisleri, metro istasyonu, feribot limanı, sinema ve park gibi yerlerde bulunmaktadır.

Aktiviteler Ve Sosyal Olanaklar

Active Language Learning sizlere dil öğrenirken bir yandan eğlenebilmeniz için bazı sosyal aktivite programları da geliştirmiştir.  Bu sosyal aktiviteler içerisinde hafta içi ve hafta sonu gezileri, spor etkinlikleri, sinema ve tiyatro gibi faaliyetler bulunmaktadır. Bu etkinliklerin amacı ise dil pratiğinizi eğlenerek geliştirmenizdir. Bu sayede ayrıca uluslararası arkadaşlar edineceksiniz ve İrlanda kültürünü de yakından tanımış olacaksınız. Active Language Learning’in modern tesisleri size bazı fırsatlarda sunmaktadır. Eğitim alacağınız kampüs içerisinde ücretsiz internet, teras, öğrenci salonu, kütüphane ve bireysel çalışma odası gibi bazı sosyal olanaklarda bulunmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Rightword Institute

Rightword Limerick’in şehir merkezindeki Crescent Caddesinde yer almaktadır. Konum itibariyle dil okulu İrlanda’nın üçüncü büyük kentinin cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir. 

Cork English Academy

Cork English Academy İrlanda’nın Cork şehrinde Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi vermektedir.  Uluslararası alanda tanınan ve arkadaş canlısı

Subscribe to get 15% discount