Apollo Language Centre Dublin

apollo_english_language_centre_logo

İrlanda’da ödüllü bir dil okulu olan Apollo Language Centre mükemmel merkeziyle Dublin’de dil öğrenmek isteyen öğrencilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Aynı zamanda dil merkezinin Cork şehrinde de şubesi bulunmaktadır.  Son yıllarda öğrencilere sunduğu program öncesi ve sonrası verilen desteklerle adından söz ettiren Apollo Language Centre British Council, CEA, Education South Africa ve Feltom üyelikleriyle kalitesini yükseltmeyi başarmıştır.  Dil okulunun konumu ise Başkent Dublin’de oldukça merkezi bir yerdedir. Lad Lane’de yer alan okul  Grafton Street ve St Stephen’s Green’e sadece 5 dakika mesafede bulunmaktadır.  Okulun bulduğu bölge aynı zamanda şehrin profesyonel çalışma yaşamının kalbi denilebilecek bir yerdedir. Apollo Language Centre Linkedln’ın Avrupa merkez ofisinin hemen yan binasında yer almaktadır.  Bu bölgede ayrıca kafeler, barlar ve restoranlar yer bulunmaktadır.

Modern Bir Binada Özgün Eğitim

Apollo Language Centre modern bir bina yapısına sahiptir.  3 kat ve 10 donanımlı sınıftan oluşan dil okulunda çalışma odaları ve öğrencilerin kendilerini ders dışı geliştirebilecekleri alanlarda bulunmaktadır.  Okul dışında da eğlenceli aktiviteler düzenleyen Apollo Language Centre bu sayede unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Bu aktivitelerle birlikte öğrenciler dil pratiklerini kolayca geliştirmektedirler.  Ayrıca bu aktivitelerle birlikte kültürel ve turistik yerleri gezebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.  Okulun sosyal olanakları da öğrencileri cezbetmektedir.  Geniş bir bahçeye sahip olan okulda kütüphane ve kafeteryada bulunmaktadır.

Konaklama

Aile yanı: Apollo Language Centre’de aile yanı konaklama mevcuttur. Bunun için öğrencilerin 16 yaşından büyük olması gerekmektedir.  Titizlikle seçilen ailelerde odalarda tek kişiliktir.  Aynı milletten olan öğrencilerin ise aynı evde konaklamalarına izin verilmemektedir.  Okul ile ev sahibi ailelerin oturduğu binalar sadece 30 dakika mesafededir.

Yurt: 18 yaş ve üstü öğrencilerin için uygun olan yurtlar okula sadece yürüyüş mesafesindedir. Binary Hub yurdunda odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Yurtta ayrıca çamaşırhane, çalışma odası ve jimnastik salonu gibi ortak kullanım alanları da bulunmaktadır.

Eğitim Programları Nelerdir?

Apollo Language Centre öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak geniş bir yelpaze eğitim vermektedir. Dil okulundaki eğitim programları ise şu şekildedir:

Genel İngilizce

Profesyoneller için İngilizce

Sınavlara Hazırlık

Profesyonel Staj

Genç Öğrenciler için Yaz Okulu (9-13 / 14-17 yaş)

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Apollo Language Centre Dublin

İrlanda’da ödüllü bir dil okulu olan Apollo Language Centre mükemmel merkeziyle Dublin’de dil öğrenmek isteyen öğrencilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Limerick Language Centre

İrlanda’nın batısında bulunan Limerick Language 1990 yılından beri eğitim alanında faaliyet göstermektedir. ACELS tarafından tanınan kaliteli bir dil okulu olan

IBAT College Dublin

IBAT College Dublin işletme, bilişim, turizm ve İngilizce alanlarında yoğun ilgi gören bir okuldur.  Okulda sunulan eğitim programları yerli ve

Subscribe to get 15% discount