Arena School Of English Dublin

Arena School Of English Dublin

Arena School Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de yetişkinlere uzman bir şekilde dil eğitimi veren bir okuldur.  Dil okulu öğrencilere yüksek kalitede eğitim ve kültürel deneyim sunmayı garanti etmektedir. 17 Mart 2009 Aziz Patrick Günü’nde açılan dil okulu öğretmenler tarafından kurulmuştur. Dublin’in merkezinde yer alan Harcourt Caddesi’ndeki güzel bir tarihi binada bulunan okul alışveriş bölgesi Grafton Street’e 5 dakika mesafededir. Butik bir okul olan Arena School Of English her öğrencinin okulun bir parçası olduğunu hissettirmeye çalışmaktadır.  Eğitim gören öğrencilerde okulda bir ailenin parçası gibi hissettiklerini ifade etmektedirler.  Dublin’e gelen öğrencilerde Dünyanın her yerinden diğer öğrencilerle arkadaş olma fırsatını yakalamaktadırlar.  Dil okulu ACELS tarafından tanınır. Okul ayrıca İrlanda’da Pazarlama İngilizcesi (MEI) , ELT İrlanda ve Cambridge ESOL Sınav Hazırlık Merkezi üyesidir.

Tesisler ve Hizmetler

Arena School of English sınıfları aydınlık ve ferahtır. İngilizce öğrenimi için her türlü teknolojik donanıma sahiptir. Sınıflar LED akıllı ekranlarla donatılmıştır.  Dil okulu öğrencileri ders aralarında içerisinde çay, kahve veya soğutulmuş filtre suyunun tadını çıkarabilecekleri bir kahve odasına da sahip olmaktadırlar.  Okulun ayrıca içerisinde İngilizce ile ilgili her türlü kaynağa erişebilecekleri bir kütüphanesi de bulunmaktadır.  Tüm öğrencilere bina içerisinde ücretsiz wifi ve bir bilgisayar temin edilmektedir. Ayrıca okulda bir bahçe alanı da bulunmaktadır. Bu alanda öğrenciler sosyalleşmektedir.

Konaklama

Arena School of English size farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bu konaklamalar içerisinde aile yanı konaklama seçeneği de mevcuttur.  Samimi ve konforlu bir konaklama seçmek isteyen öğrenciler ailelerin yanında kalmaktadırlar. Fiyatlar ise oldukça makuldür.  Okul ile evler arasındaki mesafe 25 ile 45 dakika sürmektedir. Evler otobüs ve tramvay hatlarına oldukça yakındır.  Diğer konaklama seçenekleri de paylaşımlı daire ve öğrenci dairelerinden oluşmaktadır. Bu konaklamalar ise okula yürüme mesafesindedir.

Sosyal Aktiviteler

Dil okulu her hafta size öğretilen İngilizcenin pratik edilebilmesi için sosyal aktiviteler düzenlemektedir.  Bu sayede öğrenciler İrlandalılarla tanışma fırsatı bulmaktadır.  İyi bir şekilde organize edilmiş olan sosyal aktiviteler içerisinde futbol, çeşitli geziler, bar geceleri, bisiklet turları ve ücretsiz film geceleri gibi etkinlikler bulunmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

ISI English Dublin

ISI English dil okulu İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır.  Başarılı bir dil okulu olan ISI English 2014 ve 2016 yıllarında

PACE Language Institute Bray

1990 yılında kurulan PACE Language Institute uzman bir aileye ait olan dil okuludur. İngiliz Dili Eğitimi için Quality and Qualifications

Subscribe to get 15% discount