Atc English College Dublin

Atc English College Dublin Logo

Atc English College 1973 yılından beri Dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.  Kolejin Dublin şehri dışında başka şehirlerle de şubeleri bulunmaktadır.  Tüm kursları ise  Quality and Qualifications Ireland for English Language Teaching (ELT) tarafından onaylanmıştır. Atc English College ayrıca ATC, ACELS, EAQUALS, MEI ve Quality English gibi uluslararası eğitime önderlik eden derneklerinde bir üyesidir.  Akademik yenilik ve deneyimli kadrosuyla üne sahip olan kolej kapsamlı bir eğitim ve kültür programı sunmaktadır.  Kolejin müfredatında ise farklı yaş ve eğitim seviyelerindeki kişilere özel programlar bulunmaktadır.  Yetişkinler, çocuklar ve öğretmenler için farklı farklı eğitim programları verilmektedir.  40 yılı aşkın tecrübesiyle eğitimde öncü olan Atc English College Dünyanın her yerinden öğrenci beklemeye devam ediyor.

Okulun Aktiviteleri

Atc English College derslerin tamamlayıcısı olarak birbirinden eğlenceli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktivitelerle birlikte öğrencilerin dil pratiklerini hızlandırması ve yeni arkadaşlar edinmesi amaçlanmaktadır. Bu etkinlikler tarihi ve kültürel alanlara yönelik geziler, seminer, konferans, karaoke ve disko gibi faaliyetlerden oluşmaktadır.

Konaklama

Atc English College öğrencileri aile yanında, okula ait dairelerde veya yurtlarda konaklama seçeneklerine sahiptirler.  Okul bölgesindeki daireler ise okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Aile yanında konaklamak isteyen öğrenciler için ise toplu taşıma olanakları oldukça elverişlidir.  Okul ile ailelerin evleriyle yurtları kısa bir otobüs ve tramvay yolculuğu mesafesindedir.  Özenle seçilen aileler düzenli olarak da denetlenmektedir.  Öğrenciler tarafından talep edilmedikçe aynı uyruktan kişilerle aynı evde kalınamaz.  Öğrenci yurtlarında ise sinema, spor salonu ve sosyal alanlar gibi olanaklar bulunmaktadır.

Akademik Kadro

Atc English College öğretmenlerinin tamamı üniversite diplomasına ve İngilizce eğitimde yeterli donanıma sahiptir.  Eğitmenler kendilerini işlerine adamış olan profesyonellerden oluşmaktadır.  Dünyanın her yerinde İngilizce öğretme konusunda tecrübeye sahiptirler.  Öğretmenlerin birçoğu yurt dışında öğretmen olarak yaşamıştır. Atc English College’in idari ekibi ise iyi eğitimli ve motive olmuş kişilerden oluşmaktadır. Ekibin amacı öğrencilere kaldıkları süre boyunca her konuda ellerinden geldiği kadar yardımcı olmaktır. İdari ekip her öğrenciyle birebir ilgilenmektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

ISI English Dublin

ISI English dil okulu İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır.  Başarılı bir dil okulu olan ISI English 2014 ve 2016 yıllarında

NED College

Yurt dışında okumak her zaman hayallerinizden biriyse NED College’yi seçebilirsiniz. 2010’dan beri Dünyanın her yerinden yabancı öğrencilere unutulmaz bir deneyim

Subscribe to get 15% discount