Atlantic Language School

Atlantic Language School -logo

Atlantic Language School Galway sizi Avrupa’nın en ilgi çekici şehirlerden birisinde eğitim almaya çağırıyor.  1993’ten beri eğitim veren dil okulu başarılı bir iletişim için kelimeleri bulmanıza yardım ediyor.  Şu ana kadar yüzden fazla ülkeden binlerce öğrenciyi ağırlayan kurum her yaşa ve seviyeye göre bir eğitim programına sahip. Atlantic Language School Galwaw’de eğitim gören öğrenciler ise tamamen akredite edilmiş bir okulda deneyimli öğretmenlerden akademik mükemmellikte İngilizce eğitimi almaktadırlar.  Tüm öğretmenlerde TESOL sertifikalı ve üniversite diplomasına sahiptir. Okulun çok dilli öğrenci iletişim merkezi misafirlerinin eğitimleri boyunca rahat ve huzurlu vakit geçirmelerini garanti etmektedir.  Okulun tesisleri de tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan son donanımlara sahiptir.  Ayrıca Atlantic, Quality and Qualifications Ireland ( QQI) tarafından İngiliz Dili Öğretimi (ELT) için tanınmaktadır.

Kurumda Verilen Eğitim Programları

Atlantic Language School Galway her yaşa, seviyeye ve eğitim durumuna göre bir programa sahip. Yüzlerce ülkeden gelen öğrenciler dil okulunda ilk seviyeden başlayarak başarılı bir şekilde dil eğitimi almaktadırlar. Dil okulunda verilen eğitim programları ise şu şekilde:

  • Genel İngilizce
  • IELTS Sınav Hazırlığı
  • Cambridge Sınav Hazırlığı
  • Akademik yıl
  • 30+ için Yaz İngilizcesi
  • Uluslararası Genç Yetişkin Programı
  • Kısa Konaklama Programı

Konaklama Seçenekleri

Atlantic Language School Galway’deki konaklamanız boyunca size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.  Okulun sunduğu konaklama fırsatları şu şekildedir:

Aile yanı konaklama:

İngilizce dilini pratik etmek ve İrlanda kültürünü yakından tanımak için bir ailenin yanında kalabilirsiniz. Özenle seçilen ailelerde standart oda ve ortak banyo bulunmaktadır. Aileler sizlere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği vermektedir.  Okula uzaklık ise toplu taşıma ile 15-20 arasındadır.

Paylaşımlı daireler:

Bağımsız bir deneyim yaşamak ve yabancı diğer öğrencilerle kaynaşmak isteyenler için ideal bir seçenektir.  Okula yürüme mesafesinde olan dairelerde kalarak kendi yemeklerinizi yapabilirsiniz.

Galway’de Eğitim Almak

Galway İrlanda’nın en popüler ve çekici şehirleri arasında yer almaktadır.  Şehir küçük boyutlu bir üniversite şehridir.  Samimi barları ve kafeleriyle tanınan Galway İrlanda müziğinin kalbinin attığı yerdir.  Şehirde ayrıca birçok festivalde düzenlenmektedir. Galway Uluslararası Sanat Festivali, Galway Film Fleadh ve Oyster Festivali için her yıl binlerce turist şehre gelmektedir.  Kent merkezinde Ortaçağ’dan kalma birçok yapıda bulunmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Atlas Language School Dublin

Atlas Language School 2003 yılında kurulduğu bugünden yana eğitime verdiği önemle İrlanda’nın en prestijli eğitim merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Motive

ACET Cork Ireland

1975 yılında aile şirketi olarak kurulan ACET Cork şehrinde güzel bir tarihi binada eğitim vermektedir.  ACET İrlanda’nın lider İngilizce dil

Kaplan International Dublin

ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından 1938 yılında kurulan Kaplan International Dublin İrlanda’nın en saygın eğitim kurumlarından birisidir. Günümüzde

Subscribe to get 15% discount