Babel Academy Of English Dublin

Babel Academy Of English Logo

Babel Academy Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de merkezi bir konumda bulunmaktadır. Babel Academy Of English ünlü Temple Bar’a 200 metre uzaklıkta O’Connell Köprüsü’nün yanında yer almaktadır.  Konumu nedeniyle dil okulu öğrencilere eşsiz bir Dublin keyfi sunmaktadır. Dil okulunun tesisleri ise dil öğrenimi amacına uygun olarak tasarlanmıştır. Eğitim müfredatı da geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Dersler hem yüz yüze hem de online olarak düzenlenmektedir.  Babel Academy Of English eğitimi etkileşimlidir. Bir yandan çeşitli sosyal aktivitelerle eğlenirken bir yandan da İngilizce pratiğinizi geliştirme şansını yakalayacaksınız.  İrlanda kültürünü keşfetmek ve başka milletlerden öğrencilerle tanışmak için Babel Academy Of English size çok açıdan fırsatlar sunmaktadır.

Eğitim Felsefesi

Babel Academy Of English deneyimli akademik personelleriyle öğrencilerin dil öğrenme konusundaki potansiyellerinin farkına varmasını sağlamayı amaçlıyor. Bu yüzden eğitmenler öğrencilerin özgüvenlerinin artmasına ve dil öğrenirken eğlenmelerine yardımcı oluyor.

Sosyal Aktiviteler

Babel Academy Of English ders aralarında ve derslerden sonra rehberleriyle sizin İrlanda kültürünü ve sosyal hayatını keşfetmenize yardımcı oluyor. Rehberler eşliğinde yapılacak gezilerle ücretsiz bir şekilde Dublin’in en turistik yerlerini görebilirsiniz.  Ayrıca dil okulunda akşamları da eğlenceli aktiviteler düzenleniyor. Bu aktivitelerle birlikte sizde İrlandalılar gibi bir bara gidebilirsiniz. Ayrıca dil okulunda film geceleri, dans partileri ve şarkı yarışmaları gibi aktivitelerde bolca mevcut. Cumartesi günleri de indirimli fiyatlardan tam gün gezi programları uygulanmaktadır.

Konaklama

Ev sahibi bir ailenin yanında kalmak yeni bir kültürü öğrenmenin en güzel yoludur. Bu yüzden sizde İrlandalı bir ailenin yanında kalarak İngilizcenizi kusursuzca geliştirebilirsiniz. Üstelik bu aileler farklı milletlerden öğrencilere ev sahipliği yapma konusunda oldukça deneyimliler.  Dil okulu tarafından yurt hizmeti de verilmektedir. Bir üniversite yurdu havasında olan yurtlarda kalarak farklı ülkelerden öğrencilerle deneyim yaşayabilirsiniz.

Eğitim Programları

Babel Academy Of English her yaştan ve her mevkiden öğrenci için eğitim müfredatları düzenleniyor. Bu sayede öğrencilerin ihtiyaç duydukları alanlarda gelişmeleri amaçlanıyor.  Dersler eğlenceli sosyal aktivitelerle ve online ek derslerle de destekleniyor. Babel Academy Of English akademi de sunulan eğitimler ise şu şekilde:

Yetişkinleri için kurslar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

IELTES ve Cambridge hazırlık kursları

Yönetici programları

Lise programı

Çocuklar için juniar programlar

Online dersler

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Dublin Cultural Institute

Dublin Cultural Institute 2004 yılında kurulduğu bugünden yana İrlanda’nın en popüler dil okullarından birisi olmayı başarmıştır.  Yüksek eğitim standartlarıyla ön

Griffith College Dublin

Griffith College’nin Dublin Ana Kampüsü şehrin tam kalbinde yer almaktadır.  Dublin’in Güney Dairesel yolu üzerinde bulunan kampüs başkentin sunduğu heyecanların

Subscribe to get 15% discount