Berlitz Dublin

Berlitz Dublin Logo

Berlitz Language School İrlanda’nın en köklü eğitim kurumlarından birisidir. 1900’lü yıllardan beri binlerce öğrenciye eğitim veren dil okulu öğrenmeyi teşvik edici eğlenceli metotlarıyla son yıllarda adından oldukça söz ettiriyor. İş garantisi veren okullardan olan Berlitz dil okulu geniş alanlara özgü kurs programlarıyla dikkat çekiyor.  Her öğrenciye bireysel eğitim veren Berlitz sizlere deneyimli kadrosuyla kursun başından sonuna kadar ihtiyaç duyduğunuz her konuda yönlendirmeleri ve yardımları da yapıyor.  Dil okulunun amacı ise öğrencilere birinci sınıf eğitim vererek onlara gerekli araç ve donanımları sağlamak.  Belirtz Dublin’in diğer okullarından önemli farkı ise şehrin tam merkezinde yer alan benzersiz modern tesisleridir.

Okulun Size Sunduğu Avantajlar

Berlitz Dublin eğitimi ve öğrenimi teşvik edici bazı olanaklara sahiptir. Dil okulu köklü geçmişinden edindiği tecrübeyle sunduğu olanakları birleştirerek her yıl onlarca öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Dil okulundaki kurslara katılan öğrenciler en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim görmektedir.  Bu durumda öğretmenlerin öğrencilerle birebir iletişim göstermesini sağlamaktadır.  Sınıflar ise teknolojik açıdan dil eğitimi için her türlü olanağa sahiptir. Ayrıca dil okulunda az sayıda Türk öğrenci bulunmaktadır. Türk öğrencilerin daha az olması sizin daha fazla dil pratiği yapmanıza neden olmaktadır.  Okulun modern tesislerinde ücretsiz internet, bireysel çalışma odası, kantin ve bilgisayar odası gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Berlitz Dublin geniş yelpazede eğitim vererek öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İngilizce dilini hangi alanda geliştirmek istiyorsanız dil okulu size o alanda eğitim vermektedir. Berlitz Dublin’de verilen İngilizce dil kursu seçenekleri şu şekildedir:

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

Bireysel İngilizce Dersleri

Genel İngilizce + İletişim Becerileri

Genel İngilizce + İşletme

Genel İngilizce + IELTS ve Akademik

Genel İngilizce + Cambridge Sınavı

ILM Sertifika

İşletme İngilizcesi

IELTS Hazırlık

Aile & Çocuklar

Askerlik için İngilizce

Havacılık İngilizcesi

İş İngilizcesi

Petrol ve Gaz Mühendisleri için İngilizce

Konaklama Seçenekleri

Yabancı öğrenciler için başka bir ülkede konaklama en büyük sorunlardan bir tanesidir. Fakat Berlitz Dublin size bu konuda da yönlendirme yapmaktadır.  Berlitz Dublin’de aile yanı, öğrenci dairesi, hotel ve kiralık evler gibi konaklama seçenekleri mevcuttur.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Center of English Studies Dublin

1977 yılında kurulan Center of English Studies (CES) Dünya çapında İngilizce öğreniminde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Avrupa’nın en

International House Galway

International House Galway butik bir dil okulu ve öğretmen eğitim merkezidir. Eyre Meydanı’nda 18. yüzyıldan kalma güzel bir binada bulunan

Apollo Language Centre Dublin

İrlanda’da ödüllü bir dil okulu olan Apollo Language Centre mükemmel merkeziyle Dublin’de dil öğrenmek isteyen öğrencilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Subscribe to get 15% discount