Bridge Mills Galway Language Centre

Bridge Mills Galway Language Centre Image Logo

Bridge Mills Galway Language Centre 1987 yılında İrlanda’nın Galway kentine dil eğitimi almak için gelen öğrenciler için kuruldu. Okulun benzersiz özelliklerinden birisi de konumudur.  Okul Galway’in merkezindeki Corrib Nehri üzerinde yer alan 18. yüzyıldan kalma bir değirmen olan The Bridge Mills’de bulunmaktadır.  Okulun pençelerinden bakıldığı zaman mükemmel bir manzara ile karşılaşılmaktadır.  Zaman içerisinde akademik mükemmelliğe oluşan okulda 20’den fazla öğretmen çalışmakta ve haftada 150 öğrenci eğitim görmektedir.  En fazla 12 kişiden oluşan sınıflarıyla Bridge Mills Galway Language Centre’de keyifli ve sıcak bir atmosfer bulunmaktadır.  En önemlisi de tecrübeleri öğretmenler öğrencilerin akademik hedeflerini gerçekleştirebilmeleri için özveri ile çalışmaktadır.

Konaklma Seçenekleri

Bridge Mills Galway Language Centre dil eğitimi alan öğrencilere iki farklı konaklama seçeneği sunmaktadır.

Standart Ev Sahibi Aile Konaklaması: Bu seçenekte ortak aile banyosu ile tek ve çift kişilik odalar bulunmaktadır.  Pazartesinden Cumaya kadar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.  Çamaşır yıkama olanağı da bulunmaktadır.  Cumartesi ve Pazar günleri ise tam pansiyon vardır.

Pansiyon ve ortak daireler: Daha bağımsız bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler İnternet veya İrlanda Batı Turizmi aracılığıyla pansiyonlarda veya ortak dairelerde kalabilirler.  Bu sayede öğrenciler kendi konaklamalarını ayarlamış olacaklar.

Düzenlenen Kurslar

Bridge Mills Galway Language Centre en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Bu sayede öğrenciler daha fazla dil pratiği olanağına kavuşmaktadır. Dil okulunda verilen İngilizce kursları ise şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • İş ve profesyonel kullanım için İngilizce
  • Cambridge Sınav Hazırlığı
  • Öğretmen Eğitimi
  • TOEFL *TOEIC *IELTS *BEC *TIE *ETAPP sınavlarına hazırlık

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

Başarılı bir dil okulu olan Bridge Mills Galway Language Centre öğrencilerin boş zamanlarını da düzenlemektedir.  Dil okulu öğrencilerin Galway’de geçirdiği zamanı zenginleştirmektedir.  Öğrenciler için haftada 3 veya 4 ücretli ve ücretsiz sosyal programlar düzenlenmektedir. Düzenlenen sosyal aktiviteler ise şu şekildedir:

Geleneksel müzik pub akşamları

Konser ve tiyatro gezileri

Her hafta tam gün gezi

Şehir tarihi yürüyüşleri

İrlanda tarihi ve kültürü üzerine söyleşiler

Tazı yarışı

Amerikan bowling gecesi

Nehir tekne gezileri

Kitap Kulübü

Mevsimlik partiler

İrlanda dili öğrenin

CV atölyeleri

Telaffuz atölyeleri

Film Gecesi

Sosyal geceler

Spor maçları

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Galway English Academy

Galway şehrinin kalbinde yer alan küçük bir dil okulu olan Galway English Academy William Caddesi’nde yer almaktadır. Öğrenci merkezli sınıflara

Everest Language School Dublin

İrlanda’da dil öğrenmek istiyorsanız başkent Dublin’in tam merkezinde yer alan Everest Dil Okulu tam size göre.  Eğlenceli ve ilginç sosyal

NED College

Yurt dışında okumak her zaman hayallerinizden biriyse NED College’yi seçebilirsiniz. 2010’dan beri Dünyanın her yerinden yabancı öğrencilere unutulmaz bir deneyim

Subscribe to get 15% discount