CEC – Cork English College

CEC - Cork English College Logo

CEC – Cork English College 1978 yılında kurulan bir aile kuruluşudur.  Öğrencilere sunduğu hizmetle gurur duyan CEC, Quality and Qualifications Ireland’ın bir hizmeti olan ACELS tarafından tanınmaktadır. Ayrıca dil okulu Quality English’in ve EAQUALS’ın bir üyesidir. Yetişkinler ve çocuklar için İngilizce kursları sunan CEC yabancı öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını da gidermektedir.  Ayrıca havaalanına gidiş-dönüş transferi, eğlenceli sosyal aktiviteler ve geziler gibi hizmetleri de bulunmaktadır.  Aynı zamanda CEC, Cork’ta Cambridge ESOL, IELTS, BULATS, TOEIC ve TOLES sınav merkezidir.  Okulun öğrencileri cezbedecek olan bir çok imkanı da bulunmaktadır. Okul tesisi içerisinde kafeterya, kütüphane, ücretsiz internet erişimi ve spor sahaları gibi alanlarda bulunmaktadır.

Okulda Düzenlenen Sosyal Aktiviteler

CEC – Cork English College derslerin tamamlayıcısı olarak sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktivelerle öğrenciler dil pratiklerini geliştirirken yeni arkadaşlarla edinmektedirler. CEC tarafından düzenlenen aktiviteler arasında müze ziyaretleri, hafta sonu gezileri, golf, binicilik ve yelken gibi spor faaliyetleri bulunmaktadır.  Ayrıca okul tarafından düzenli olarak İrlanda’nın sakin ve sessiz şehri Cork’a turlar yapılmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Öğrencilerinin rahatını düşünen CEC – Cork English College farklı seçeneklerde konaklama hizmeti sunmaktadır.  Her bireyin tercihlerinin farklı olabileceğini düşünen CEC sunduğu seçeneklerle öğrencileri memnun etmektedir.  CES sayesinde ister bir aile yanında kalabilir isterseniz de bir otele veya öğrenci evine yerleşebilirsiniz.

Yetişkinler İçin İngilizce Kursları

CEC – Cork English College yetişkinlerin ihtiyaçlarına göre geniş yelpaze bir eğitim vermektedir.  Okula varışta ise doğru yolda olduğunuzdan emin olabilmeniz için size sözlü ve yazılı bir sınav yapılmaktadır.  Okul bu sınavın sonucuna göre sizi bir kursa yönlendirmektedir.  CEC’te sunulan yetişkinler için eğitim programları ise şu şekildedir:

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Akademik İngilizce

Sınavlara hazırlık programları

Öğretmen yetiştirme kursları

Özel amaçlar için İngilizce

Sanal Kurslar

Bireysel çalışma programları

Gençler İçin Kurslar

CEC – Cork English College genç gruplar içinde deneyimiyle birlikte kurslar düzenlemektedir.  Düzenlenen eğitimler heyecan verici ve yenilikçidir.  Bu alanda düzenlenen kurslar ise yaz gençlik programı, kış gençlik programı ve lise gençlik programından oluşmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Rightword Institute

Rightword Limerick’in şehir merkezindeki Crescent Caddesinde yer almaktadır. Konum itibariyle dil okulu İrlanda’nın üçüncü büyük kentinin cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir. 

International House Galway

International House Galway butik bir dil okulu ve öğretmen eğitim merkezidir. Eyre Meydanı’nda 18. yüzyıldan kalma güzel bir binada bulunan

Atlas Language School Dublin

Atlas Language School 2003 yılında kurulduğu bugünden yana eğitime verdiği önemle İrlanda’nın en prestijli eğitim merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Motive

Subscribe to get 15% discount