Citas College Dublin

Citas College Logo

Citas College çok kültürlü bir ortamda kaliteli eğitim vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur.  Dil okulunda bulunan tüm İngilizce öğretmenleri en az üniversite mezunudur ve ACELS sertifikalı yeterliliğe sahiptir.  Dinamik bir sınıf yapısı bulunan Citas College’de aynı anda en çok 15 öğrenci eğitim görmektedir.  Modern ve konforlu bir binaya sahip olan dil okulu İngilizce eğitimi açısından rahat bir ortam sunmaktadır. Eğitim kampüsünün konumu ise Dublin’in merkezinde yer almaktadır.  Okul O’Connell Caddesi, Mary Caddesi ve Temple Bar gibi bilindik yerlere bir iki dakika uzaklıktadır. Ayrıca bu konumda tren istasyonları oldukça yakındır.  Öğrencilerini akademi başarıya ulaştırmak isteyen dil okulu haftalık testler, aylık değerlendirmeler ve eğlenceli sosyal aktiviteler düzenlemektedir.

Sunulan Eğitim Programları

Citas College’deki eğitim programları sadece ana dili İngilizce olmayan öğrencilere sunulmaktadır.  Bağımsız öğrenmeyi ve öğrenci özerkliğini teşvik etmek isteyen dil okulunda Genel İngilizce’den IELTS hazırlık kurslarına kadar birçok alanda eğitim verilmektedir.

Neden Citas Collage?

Deneyimli nitelikli öğretmenler

Citas Collage’de bulunan tüm öğretmenler uluslararası İngilizce dil eğitimi yeterliğine sahiptir. ACELS sertifikası olan öğretmenler derslerde öğretmenin keyifli yanlarını ortaya çıkartarak öğrencilere İngilizceyi sevdirmektedir. Bu sayede öğrencilerde dil pratiklerini daha önce olmadığı kadar geliştirmektedirler.

Dinamik sınıflar

Birebir eğitim metodunu benimseyen dil okulunda sınıfların mevcudiyeti ise 15 kişiden oluşmaktadır. Bu durum öğretmenlerin öğrencileri ile daha fazla ilgilenmelerine yol açmaktadır.  Ayrıca Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle bir arada yapılan eğitim farklı kültürleri de tanıma olanağı sunmaktadır.

Modern Konforlu bir bina

Aydınlık yeni bir binada eğitim veren dil okulu İngilizce öğrenmek isteyenlere rahat bir ortam sunmaktadır.  Eğitim binasında öğrencilere ücretsiz internet ve bilgisayar bulunan geniş bir dinlenme alanı sunulmaktadır.

Merkezi Şehir Konumu

Citas College Dublin’in kalbi sayılan bir konumda bulunmaktadır.  Okulun konumu Connolly İstasyonu’na oldukça yakındır. Temple Bar gibi turistik yerlere ve alışveriş merkezlerine ise birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır.  Bu merkezi konum öğrenmeyle birlikte İrlanda kültürünü daha yakından tanımaya olanak vermektedir.

Dil Öğrenmenin Otantik Biçimi

Dil okulu İngilizce öğrenmenin özgün biçimlerini ortaya sunmaktadır. Okul öğrencilere dış Dünyayı tanımaları içinde fırsatlar sunmaktadır.  Galerilere ve müzelere yapılan geziler aslında dil pratiğini geliştirmenin bir başka yoludur.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Citas College Dublin

Citas College çok kültürlü bir ortamda kaliteli eğitim vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur.  Dil okulunda bulunan tüm İngilizce öğretmenleri en

Frances King Dublin

Modern bir butik okul olan Frances King Dublin Dil Okulu ilk şubesini 1973 yılında Londra’da açmıştır. Dil okulunun Dublin’deki şubesi

Subscribe to get 15% discount