Cork English Academy

Cork English Academy Logo

Cork English Academy İrlanda’nın Cork şehrinde Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi vermektedir.  Uluslararası alanda tanınan ve arkadaş canlısı olarak tabir edilen Cork şehri İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için oldukça idealdir. Bu şehir aynı zamanda İrlanda kültürünü birebir yansıtmaktadır.  İngilizce seviyenizi hangi alanda yükseltmek isterseniz Cork English Academy’de o konuda bir kurs bulabilirsiniz.  ACELS tarafından tanınan dil okulu öğrencilerine aynı zamanda yarattığı fırsatlarla eşsiz bir deneyim sunmaktadır.  Aynı zamanda Cork English Academy İrlanda’daki en iyi dil okullarını temsil eden MEI’nin bir üyesidir. İrlanda’nın güneyindeki Cork şehrinde yer alan bu okul sizlere oldukça düşük maliyetlerle bir eğitim olanağı sunmaktadır.

Neden Cork English Academy?

– Cork şehri İrlanda’da Dublin’den sonraki en büyük şehridir. Üniversite kenti olarak adlandırılan Cork’ta suç oranları ise oldukça düşüktür.

– Cork şehrinin yaşam giderleri düşüktür. Aynı zaman ders çalışabilmeniz için size sessiz ve sakin bir ortamda sunmaktadır.  Gece hayatı ise Dublin kadar hızlı değildir.

– Şehirde birçok festival ve etkinlikler düzenlenmektedir. Visual arts, choral singing, comedy, film, folk music, jazz, literature, food festivals gibi etkinler oldukça ünlüdür.

-Şehir Başkent Dublin’e oldukça yakın mesafededir. Cork ile Dublin arası trenle 3.5 saat otobüsle ise 4 saat sürmektedir.

– Cork English Academy şehrin merkezinde yer almaktadır. Okulun konumu ise alışveriş mağazalarının bulunduğu Patrick Street’e yürüyerek iki dakika mesafededir.

– Sınıflar ortalama 12 kişiliktir. Bu durumda öğrencilerle öğretmenlerin birebir iletişim kurmasını sağlamaktadır.

– Okul sizlere aile yanı, yurt ve apart şeklinde konaklama seçenekleri sunmaktadır.

– Okulda Türk sayısı ise oldukça azdır. Bu durum sizin yabancılarla iletişime geçmenizi sağlayarak dil pratiğinizi geliştirmenize olanak verecektir.

– Okulda ücretsiz olarak gramer, telaffuz ve konuşma kursları da verilmektedir.

– Cork English Academy’de Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Sınavlara Hazırlık ve Yoğun İngilizce kursları verilmektedir.

– Öğrencilerin part time çalışabilmeleri için her ay iş bulma etkinleri düzenlenmektedir.

Sosyal Aktivitiler

Cork English Academy deneyiminin önemli bir parçası sosyal aktivitelerdir.  Öğrenciler sosyal aktivite programlarına dahil oldukları zaman öğrendikleri şeylerin pratiğini yapma olanağını da sahip olmaktadırlar.  Sosyal aktiviteler programı içerisinde Cork ve çevresine düzenlenen geziler, festivaller ve tanıtım etkinlileri gibi faaliyetler yer almaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

New College Group Dublin

New College Group (NCG) uluslararası üne sahip olan bir eğitim kurumudur. Güler yüzlü personeli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla New College

Delfin English School Dublin

İrlanda’nın başkenti olan Dublin’in kalbi sayılan O’Connell suyolunun yanında bulunan Delfin English School öğrencilerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. ikonik Spire anıtından

Subscribe to get 15% discount