Cork English World

Cork English World Logo

Cork English World 30 yılı aşkın deneyime ve uzmanlığı sahip bir dil okuludur.  Dil becerisi kazandırmak için tasarlanmış kurslar sunan Cork English World sizlere haftada en az 20 saat İngilizce konuşmayı garanti etmektedir.  Dil okulu ayrıca İngilizce Dil Kursları ve Hizmet İçi Öğretmen Eğitimi konusunda uzmanlaşmıştır.  Sınıf başına 15 kişilik öğrenci kadrosu bulunan dil okulunda A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar en az 6 seviyede İngilizce dersleri bulunmaktadır.  Cork English World ayrıca ACELS, IELTS, Marketing ve English in İreland gibi saygın kuruluşların akreditasyonlarına sahiptir.

Cork English World’da Sunulan Eğitim Programları

Kaliteli İngilizce eğitim veren dil okulunda ise geniş yelpazede kurslar düzenlenmektedir. Düzenlenen kurslar her öğrencinin seviyesine göredir. Temel İngilizceden akademik İngilizceye kadar birçok farklı dil kursu bulunmaktadır. Dil okulunda verilen kurslar şu şekildedir:

OET Çevrimiçi Hazırlık Kursu

Genel İngilizce

Akademik Program

İş İngilizcesi

Cambridge Sınav Hazırlığı

IELTS Sınav Hazırlığı

Konaklama Seçenekleri

DeansHall Apartments: Odalarda mutfakların olduğu öğrenci apartman daireleridir.  Konaklama süresince dairelerin temizliğinden öğrenciler sorumludur.  Girişte ise sizden 100 Euro depozito alınmaktadır. Alınan depozito sonrası anahtar teslim edilmektedir.

Ev Sahibi Aile Konaklaması: İrlandalı ev sahipleri sıcakkanlı ve misafirperverlerdir.  Bu gelenek Dünya çapında tanınmaktadır.  Aile yanında konaklama yabancı bir öğrenci için İrlanda kültürünü öğrenmenin en güzel yoludur.  Ayrıca öğrenciler bol bol pratik yapmaktadırlar.  Cork English World aileleri Cork şehrinin her yanında bulunmaktadır.  Öğrencilerin tercihine göre sigara içmeyen ve diyet yemekler yapan aileler bulunmaktadır. Özel olarak seçilen aileler öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeği sunmaktadır.

Sosyal Etkinlikler

Cork English World öğrencilik hayatınızı sosyal etkinliklerle renklendirmektedir.  Bu etkinliklerle birlikte yeni insanlarla tanışabilir ve dil pratiğinizi geliştirebilirsiniz.  Aynı zamanda düzenlenen gezilerle birlikte Cork ve çevresinde bölgenin tarihini ve kültürünü de öğrenebilirsiniz. Cork English World’de düzenlenen etkinlikler şu şekilde:

Cork City Oryantasyon Turu

Haftalık ücretsiz konuşma sınıfı

Blarney, Cobh ve Kinsale’ye yarım günlük geziler

Cork City Hapishanesi, Cork Vision Center ziyaretleri

Tazı yarışları

Geleneksel İrlanda Müziği ve Dansı ile pub akşamları

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

PACE Language Institute Bray

1990 yılında kurulan PACE Language Institute uzman bir aileye ait olan dil okuludur. İngiliz Dili Eğitimi için Quality and Qualifications

Apollo Language Centre Dublin

İrlanda’da ödüllü bir dil okulu olan Apollo Language Centre mükemmel merkeziyle Dublin’de dil öğrenmek isteyen öğrencilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Twin English Centre Dublin

Eskiden Alpha College of English adıyla bilinen Twin English Centre Dublin George’s Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Güzel bir Gorgian binasında yer

Subscribe to get 15% discount