Delfin English School Dublin

Delfin English School Dublin Logo

İrlanda’nın başkenti olan Dublin’in kalbi sayılan O’Connell suyolunun yanında bulunan Delfin English School öğrencilerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. ikonik Spire anıtından birkaç dakika uzaklıkta olan dil okulu Templebar’a 10 dakika, Trinity College’a ve ana parklar olan St. Stephen’s ile Phoneix’e sadece 15 dakika uzaklıktadır. Eğitim merkezinde ise genel İngilizce, özel ders, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce programı bulunmaktadır.

Sosyal Aktiviterle İngilizceyi Daha Kolay Bir Şekilde Öğrenin

Delfin English School derslerini sosyal aktivitelerle de buluşturmayı başaran bir eğitim kurumu. Sosyal aktivitelerle birlikte öğrencilerin İngilizce pratiklerini hızlandırması amaçlanıyor. Bu sayede sizlerde dil öğreniminde bir adım önde oluyorsunuz. Delfin English School’da sunulan bazı sosyal aktiviteler İrlanda Ulusal Müzesi ziyareti, Dublin Sanat Müzesi Ziyareti, Dublin Kalesi’nden şehir manzarasını seyretmek ve Ulusal Galeri’yi turlamaktan oluşmaktadır.

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Birçok öğrenci hem yerel kültürü hem de başka bir dili daha rahat öğrenebilmek için bir ailenin yanında kalmayı istemektedir.  Sıcak bir karşılamadan güzel yemeklere kadar bir çok keyfi tadabileceğiniz aile yanı konaklamada İrlanda’nın tüm kültürünü öğrenebilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Başka ülkelerden öğrencilerle aynı evi paylaşmak oldukça eğlencelidir. Bir başka ülkede olduğunuzdan dolayı sizin gibi yabancılık çeken öğrencilerle bir arada bulunarak bu sorunu kısa sürede atlatabilirsiniz.  Üstelik bu evlerde kendi yemeğinizi kendinizde yapabilirsiniz.

Öğrenci rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşayarak onlarla fikir alışverişinde bulunmak gerçekten harika bir deneyimdir. Rezidansların çoğu yemeksizdir. Bu yüzden kendi yemeğinizi yapabilir veya kafelerde yiyebilirsiniz.

Hotel

Bir otelin rahatlığı ve konforu paha biçilmezdir. Aynı zamanda kendi mahremiyetinizi de korumak için otelleri seçebilirsiniz.

Farklı Bir Deneyim Yaşamak İsteyenler İçin

Delfin English School’u tercih ederseniz bir yabancı dil öğrenmekten daha fazlasını deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda sunulan sosyal programlarla birlikte İrlanda kültürünün de ayrıntılarını öğreneceksiniz.  Deneyimli öğretmenlerde size yabancı bir dil öğrenmenin eğlenceli yanlarını gösterecekler.  Ayrıca Delfin English School, ACELS tarafından akredite edilmiştir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Everest Language School Dublin

İrlanda’da dil öğrenmek istiyorsanız başkent Dublin’in tam merkezinde yer alan Everest Dil Okulu tam size göre.  Eğlenceli ve ilginç sosyal

Citas College Dublin

Citas College çok kültürlü bir ortamda kaliteli eğitim vermek amacıyla 1996 yılında kurulmuştur.  Dil okulunda bulunan tüm İngilizce öğretmenleri en

Future Learning Dublin City Center

2013 yılından beri dil eğitimindeki farkını ortaya koyan Future Learning Dublin City Center her yıl yüzlerce yabancı öğrenciyi İrlanda’nın başkentinde

Subscribe to get 15% discount