Dorset College Dublin

Dorset College Logo

1983 yılında kurulan Dorset Koleji öğrencilerine sıcak bir karşılama sunuyor.  Dublin’in merkezinde bulunan özel bir yüksek eğitim kurumu olan okul özel sınıflarıyla ve tarihi binasıyla Dünyanın her yerinden dil eğitimi almak isteyen öğrencilere kucak açıyor.  Kolej öğrenim sırasında heyecan verici ve destekleyici bir ortam sunuyor. Dorset mezunları da İrlanda ve başka ülkelerde çeşitli sektörlerde başarılı bir şekilde kariyerlerine devam ediyorlar.  Akademik öğretim görevlileri ve deneyimli personele sahip olan Dorset Koleji küresel iş ortamında öğrencilerine parlak bir gelecek için yardımcı oluyor. İrlanda Kalite ve Nitelikler (QQI) tarafından onaylanan dil okulu ayrıca CIPD, PMI PMP®, CISCO, Microsoft ve ICS tarafından akredite edilmiştir.

Sunulan Kurslar

Dorset Koleji İngilizce konuşulan Dünyada öğrencilerin özgüvenlerini geliştiriyor. Bu sayede öğrenciler kendilerini başka bir dilde daha rahat ifade edebiliyorlar. Dorset Koleji’nde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık ve Akademik İngilizce kursları bulunmaktadır.

Konalama Seçenekleri

Dorset Koleji sizlere ihtiyaçlarınıza uygun konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler arasında öğrenciler kendilerini daha rahat ve konforlu hissedebilecekleri konaklama türünü seçebilirler. Konaklama seçeneklerinden birisi de aile yanı konaklamadır.  Samimi ve özenle seçilmiş olan İrlandalı aileler sizlere güvenli bir ev ortamı sunmaktadır.  İrlandalı bir ailenin yanında kalmak aynı zamanda hergün İngilizce pratiği yapmak demektir. Ayrıca İrlanda kültürünü de yakından tanıma fırsatıdır.  Seçilen ailelerin evleri toplu taşıma noktalarına ise oldukça yakındır.  Dosert Koleji size öğrenci rezidansı hizmeti de vermektedir.  Eğer bir rezidansı seçerseniz bu yerler okula ve şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Tüm çatal-bıçak ve mutfak eşyaları da sağlanmaktadır. Okulun sunduğu diğer konaklama seçenekleri de otel ve apartman dairelerinden oluşmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Dorset Koleji eğlenmek için birçok sosyal olanak ile şehir merkezine oldukça yakındır.  Aktiviteler arasında şehir turları, müzeler, galeriler ve yerel İrlanda halkıyla iletişim kurabileceğiniz partiler yer almaktadır.

Neden Dorset Koleji Seçmelisiniz?

Dorset Koleji sizi işverenlerin ihtiyaç duyduğu becerilerle donatmaktadır.  Akademik ve profesyonel olarak niteliklerinizi geliştirmektedir.  Okul ayrıca profesyonel ve kişisel yaşantınızda sizi her zaman destekleyecek olan uzman bir kadroya sahiptir.  Her şeyden önemlisi Dublin’in merkezinde yer alan okul bu şehirde size harika bir deneyim sunmaktadır. Dublin İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin güvenle yaşayabileceği ve bol bol pratik yapabileceği bir yerdir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

NED College

Yurt dışında okumak her zaman hayallerinizden biriyse NED College’yi seçebilirsiniz. 2010’dan beri Dünyanın her yerinden yabancı öğrencilere unutulmaz bir deneyim

Irish College Of English Dublin

ICE Dil Okulu Dublin sahil şeridinde bulunan turistik Malahide’de bulunmaktadır.  Popüler bir kasaba olan Malahide konaklama açısından da oldukça iyi

Center of English Studies Dublin

1977 yılında kurulan Center of English Studies (CES) Dünya çapında İngilizce öğreniminde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Avrupa’nın en

Subscribe to get 15% discount