Dublin City University English Language School

Dublin City University English Language School Logo

Dublin City University English Language School modern kampüsü içerisinde Dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilere İngilizce öğretmeyi sürdürüyor. Dublin City University (DCU) Dünyanın en genç üniversiteleri arasında ise ilk 50’ye girmiştir.  Geniş bir yelpazede eğitim sürdüren DCU Genel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS kursu, aileler için İngilizce ve diğer sınavlara hazırlık alanlarında kurslar düzenlemektedir. İrlanda’nın başkenti Dublin’de eğitim almak isteyen öğrencilerin sahip olduğu modern kampüsüyle beklentilerini karşılayan Dublin City University English Language School ilk öğrencilerini ise 1980 yılında kabul etmeye başlamıştır. O günden bu yana tam 16 bin öğrenci üniversitede başarılı bir şekilde dil öğrenmiştir. Dublin City Üniversitesi’ne bağlı dil okulu ayrıca eğlenceli faaliyet ve aktiviteleriyle de dikkat çekmektedir.

Okulun Olanakları

Dublin City University English Language School size Dublin City Üniversitesinin tüm olanaklarını sunmaktadır. Bu yüzden modern bir kampüs içerisinde yer alan bütün etkileşim alanlarından yaralanabilirsiniz. DCU sizlere spor merkezi ve sahalar, kütüphane, bilgisayar odası, ATM, tiyatro salonu, öğrenci kulüpleri, market, berber ve eczane gibi olanaklar sunmaktadır.

Konaklama

Bir üniversitenin bünyesinde faaliyet gösteren dil okulu sizlere modern bir kampüsün sunacağı konaklama seçeneklerine sahiptir.  Kampüs içinde öğrenci rezidansları yer almaktadır. Ayrıca kampüs dışında da öğrenci yurtları bulunmaktadır. Bu seçeneklerin dışında eğer İrlanda kültürünü daha yakından tanımak ve bir aileyle kalarak İngilizce dil pratiğinizi geliştirmek isterseniz Dublin City University English Language School size aile yanı konaklama seçenekleri de sunmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Eğlenerek İngilizce öğrenmek gerçekten harika bir yoldur. Dublin City University English Language School sunduğu sosyal aktivitelerle İrlanda’nın size neler sunabileceği hakkında bilgiler vermektedir.  Bu sosyal aktiviteler içerisinde Dublin gezileri, müze turları, bar geceleri, okul partileri, dans kursları ve film geceleri gibi faaliyetler bulunmaktadır.  Bu aktivitelerin çoğu ücretsizler olurken bazıları ise ücretli bir şekilde düzenlenmektedir.  Tam günlük geziler ise isteğe bağlıdır.

İrlanda’nın Önde Gelen Üniversitelerinden

Dublin City University üniversitesi ise İrlanda’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. İrlanda devletine bağlı olduğu için devlet güvencesinde olacağınızı da unutmayın.  Dil okulu ise 80’den fazla ülkeden gelen öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Griffith College Cork

1974 yılında Dublin’de kurulan dil okulunun İrlanda’da üç şubesi bulunmaktadır. Griffith College Dublin dışında Cork ve Limerick’teki merkezlerinde de eğitim

International House Dublin

1953 yılında kurulan International House Dublin World Organisation’a bağlı olarak İrlanda Eğitim ve Bilim Kurumu tarafından akredite edilmiştir. International House

Atc English College Dublin

Atc English College 1973 yılından beri Dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.  Kolejin Dublin şehri dışında başka şehirlerle de

Subscribe to get 15% discount