Dublin Cultural Institute

Dublin Cultural Institute Logo

Dublin Cultural Institute 2004 yılında kurulduğu bugünden yana İrlanda’nın en popüler dil okullarından birisi olmayı başarmıştır.  Yüksek eğitim standartlarıyla ön plana çıkan dil okulu öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır.  Başkent Dublin’in merkezinde yer alan O’Connell caddesinin köşesinde bulunan dil okulu Liffey Nehri’ne de komşudur.  Dil okulunun binası aynı zamanda tarihi eser konumundadır. 1916 yılında İrlanda tarihine damga vuran Paskalya İsyanı sırasında bu bina çok önemli bir rol oynamıştır. Dublin Cultural Institute son teknoloji ile donatılmış olan 7 sınıfta derslerini vermektedir.  Bina içerisinde sınırsız internet ve bilgisayar odası hizmetleri de bulunmaktadır. Öğrencilerin hafta içi yararlanabileceği sinema odası da mevcuttur.  Aynı zamanda Etüt ve dinlenme odaları da bulunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Dil eğitimi için Dublin Cultural Institute’yi tercih eden öğrenciler aile yanında, pansiyonda yada kendi dairelerinde konaklayabilirler.  Dublin Cultural Institute aracılığıyla aile yanında kalan öğrenciler sıcak bir yuvaya kavuşmaktadırlar. Bu aileler sıcakkanlı ve yardımseverlerdir. Aileler okula oldukça yakın mesafededirler.  Diğer konaklama seçenekleri de okula oldukça yakındır.

Neden Dublin Cultural Institute?

Dublin Cultural Institute kaliteli bir dil okulu olmasının yanı sıra öğrencileriyle de iyi bir iletişim kurmaktadır. Dil okulunda eğlenceli sosyal aktiviteler ve eğitici eğitim programları düzenlenmektedir.  Ayrıca Dublin’in merkezinde yer alan tarihi bir kampüse sahip olan Dublin Cultural Institute MEI akreditasyonuna sahiptir.

Sunular Programlar Nelerdir?

Geniş bir yelpazede eğitim sunan dil okulu tüm yaş ve eğitim seviyesindeki öğrencilere hitap etmektedir. Dil okulunda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık Eğitimi, Cambridge Sınav Hazırlık Eğitimi ve Bire Bir İngilizce Eğitimi gibi eğitim programları bulunmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Dublin Cultural Institute’de müzik geceleri, Temple Bar etkinlikleri ve geziler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrenciler İrlanda kültürünü öğrenirken bir yandan da dil pratiklerini geliştirmektedirler.  Bu etkinlikler öğrencilerin kaynaşmasını da sağlamaktadır.

Dublin Cultural Institute başlangıçtan ileri seviyelere kadar verilen tüm eğitimlerde başarılıdır.  Gelen her öğrenciye Dublin çevresinde ve okul içinde bir tanıtım turu düzenlenmektedir.  Daha sonra ise öğrencilere seviye sınavı yapılmaktadır.  Bu sınavla birlikte öğrencinin ihtiyaçları tespit edilmektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Twin English Centre Dublin

Eskiden Alpha College of English adıyla bilinen Twin English Centre Dublin George’s Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Güzel bir Gorgian binasında yer

Dorset College Dublin

1983 yılında kurulan Dorset Koleji öğrencilerine sıcak bir karşılama sunuyor.  Dublin’in merkezinde bulunan özel bir yüksek eğitim kurumu olan okul

IBAT College Dublin

IBAT College Dublin işletme, bilişim, turizm ve İngilizce alanlarında yoğun ilgi gören bir okuldur.  Okulda sunulan eğitim programları yerli ve

Subscribe to get 15% discount