ELI Schools Dublin

ELI Schools Dublin Logo

ELI dil okulunun Başkent Dublin ve  Drogheda’da şubeleri bulunmaktadır.  Kaliteli bir dil eğitimi sunan okul aynı zamanda İrlanda kültürünü de öğrencilerine tanıtmaktadır.  İrlanda’nın başkenti Dublin’de şubesi bulunan okulun diğer şubesinin bulunduğu Drogheda’da başkente sadece yarım saat uzaklıkta bulunmaktadır.  Dil okulunun amacı ise verdiği İngilizce dersleriyle ve derslerden sonra düzenlediği sosyal aktivitelerle öğrencilerin istek ve motivasyonlarının artmasını sağlamaktır. Attığı her adımda öğrencilerini düşünen ELI Schools hizmet binalarında öğrencilerine oldukça iyi imkanlarda sağlamaktadır. En iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunan dil okulunda oldukça deneyimli bir kadroda yer almaktadır.  ELI Schools ekibi büyük kurumlarda deneyim kazanmış ve öğrencilerin isteklerini iyi bilen kişilerden oluşmaktadır.

Sunulan Hizmetler

ELI Schools okulu öğrencileri Başkent Dublin’de bulunan havaalanında karşılamaktadır. Mezun oluncaya kadar da bu hizmet devam etmektedir. Öğrenci destek birimi de öğrencilerin her türlü istek ve şikayetlerinin çözümünü amaçlamaktadır. Part time çalışmak isteyen öğrencilerde öğrenci destek biriminden yardım alabilirler. ELI Schools derslerin dışında da öğrencilerine güzel sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktivitelerle birlikte öğrenciler Başkent Dublin’in heyecanını hissetmektedirler.  ELI Schools’un Dublin’de bulunan şubesi merkezi bir konumda bulunmaktadır. Bu konum alışveriş merkezlerine, sanat ve kültürel etkinliklerin yapıldığı merkezlere oldukça yakındır.

Elı Schools Dublin’de Verilen Eğitimler

ELI Schools Dublin her seviyedeki öğrenciye yönelik eğitim kursları düzenlemektedir. Bu kurslarla birlikte öğrencilerin günlük, eğitim ve iş yaşantısındaki İngilizcelerinin mükemmel gelişimi amaçlanmaktadır. İşte verilen eğitimler:

Genel İngilizce

Sınavlara Hazırlık Kursları (IELTS, Trinity ISE*, Cambridge.)

Akademik Yıl İngilizcesi (Work & Study)

Elı Schools Dublin’de Konaklama Seçenekleri

ELI dil okulu aile yanı ve yurt konaklaması seçenekleri sunmaktadır. ELI Schools’un özenle seçtiği aileler İrlanda kültürünü daha yakından tanımak isteyen öğrenciler içindir. Bu aileler sık sık denetlenmektedir.  Bağımsız yaşamayı tercih eden öğrenciler için yurt konaklaması seçeneği de bulunmaktadır. Yurtların hepsi şehir merkezindedir ve okula çok yakındırlar.

Neden Eli Schools Dublin?

ELI Schools başkent Dublin’de oldukça merkezi bir konumdadır.  Google ve Facebook gibi şirketlerin merkez ofislerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca okulun konumu seçkin ve güvenli mahallede bulunmaktadır. Merkezi konumu toplu taşıma açısından da oldukça uygundur.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Frances King Dublin

Modern bir butik okul olan Frances King Dublin Dil Okulu ilk şubesini 1973 yılında Londra’da açmıştır. Dil okulunun Dublin’deki şubesi

Twin English Centre Dublin

Eskiden Alpha College of English adıyla bilinen Twin English Centre Dublin George’s Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Güzel bir Gorgian binasında yer

Center of English Studies Dublin

1977 yılında kurulan Center of English Studies (CES) Dünya çapında İngilizce öğreniminde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Avrupa’nın en

Subscribe to get 15% discount