Future Learning Dublin City Center

Future Learning Dublin City Center Logo

2013 yılından beri dil eğitimindeki farkını ortaya koyan Future Learning Dublin City Center her yıl yüzlerce yabancı öğrenciyi İrlanda’nın başkentinde ağırlamayı sürdürüyor. Dublin ve Athlone olmak üzere iki şubesi olan Future Learning yenilikçi ve rekabetçi yapısıyla diğer dil okullarından ayrılıyor. Eaquals’ın akredite olmuş bir üyesi olan Future Learning İngilizceyi derslerin dışında düzenlediği sosyal aktivitelerle de öğretiyor. Böylece öğrenciler bir yandan dil öğrenirken bir yandan da İrlanda’nın sosyal yaşamı hakkında da bilgi sahibi oluyorlar.  Geniş yelpazede sunduğu eğitim programlarıyla çocuk, genç ve yaşlı her yaştan öğrenciye seslenen dil okulu yaz ve kış kamplarıyla İrlanda’nın en iyi okullarına da hazırlık kursları düzenliyor.  Modern bir binada hizmet veren Future Learning eğitim metodunda son teknolojiden de yararlanıyor.

Sosyal İmkanlar

Sosyal imkanlarıyla ön plana çıkan Future Learning Dublin City Center misafir öğrencilerine keyifli ve eğlenceli vakit geçirtmeyi amaçlıyor. Dublin’in merkezinde yer alan dil okulunda spor faaliyetleri, geziler, tanışma partileri, sinema günleri ve ücretsiz internet gibi birçok imkanda bulunuyor.  

Future Learning Dublin City Center’de Yer Alan Eğitim Programları

Her öğrencinin ihtiyaç duyduğu eğitime kavuşabilmesi için dil kursundaki eğitim programları ise şu şekilde:

Genel İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Kursu

Öğretmenler için İngilizce

Kısa süreli İngilizce programlar

Sosyal Aktiviteler

İyi bir dil okulunda derslerden kalan zamanlarda da eğitimin devam etmesi gerekiyor.  Bu yüzden dil okullarında düzenlenen sosyal aktiviteler bir yandan eğlence amaçlı olurken bir yanda da derslerin tamamlayıcıları konumundadır. Future Learning Dublin City Center’de sosyal aktivitelerini bu iki amaçla düzenlemektedir.  Ücretli ve ücretsiz olarak düzenlenen bu etkinliklerle birlikte sizlerde Connemara National Park, Ulusal Botanik Bahçeleri, İrlanda Ulusal Müzesi, Dublin Hayvanat Bahçesi ve Blarney Kalesi gibi gezilere katılabilirsiniz.

Konaklama

Future Learning’de eğitim almanın en büyük avantajlarından birisi Avrupa’nın en modern başkentlerinden olan Dublin’de yaşama şansıdır. Yabancı öğrenciler için ise bu kentte konaklama seçenekleri oldukça çeşitlidir. Zaten Future Learning’in konaklama ekibi size bu konuda alternatifler sunmaktadır.

Aile yanı konaklama: Dublin’in kuzey yakasında olan ailelerin evinde kalarak hem İrlanda kültürünü hem de İngilizceyi daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Öğrenci Yurdu: Daha bağımsız bir konaklama türü olan yurt konaklaması ile diğer milletlerinden öğrencilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.  Bu sayede eğitiminiz daha keyifli hale gelecektir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Apollo Language Centre Dublin

İrlanda’da ödüllü bir dil okulu olan Apollo Language Centre mükemmel merkeziyle Dublin’de dil öğrenmek isteyen öğrencilere benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Dublin Cultural Institute

Dublin Cultural Institute 2004 yılında kurulduğu bugünden yana İrlanda’nın en popüler dil okullarından birisi olmayı başarmıştır.  Yüksek eğitim standartlarıyla ön

Rightword Institute

Rightword Limerick’in şehir merkezindeki Crescent Caddesinde yer almaktadır. Konum itibariyle dil okulu İrlanda’nın üçüncü büyük kentinin cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir. 

Subscribe to get 15% discount