Galway Cultural Institute

Galway-Cultural-Institute

Galway Cultural Institute 1989 yılından beri Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.  Okul her yıl 30’dan fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktadır.  Yıllar içinde kurum mükemmel derecede akademik eğitim veren bir yer haline geldi. Salthill gezinti yolunda muhteşem bir manzaraya karşı eğitim veren dil okulu 2000 yılında da kardeş kuruluş Galway Business School’u açtı. Yaklaşık 30 yıldan fazla bir süredir eğitim alan yabancı öğrencilerin yüzleri ise okul koridorlarında gülmektedir.  Bu gülümsemeler okul yönetiminin en büyük ilham kaynağıdır.  Galway Cultural Institute öğrencilere benzersiz bir dil deneyimi sunmayı garanti etmektedir.  Sürekli değişmek ve gelişmek ise kuruluşun ana amaçlarından birisidir.  Ayrıca Galway Cultural Institute QQI / ACELS, IALC, EAQUALS ve MEI gibi kuruluş ve dernekler tarafından akredite edilmiştir.

Konaklama Seçenekleri

Galway Cultural Institute eğitiminizi planlarken nerede yaşayacağınız konusunda da yardımcı olmaktadır.  Bu sayede sizler de Galway’de kaldığınız süre boyunca mutlu olmaktasınız. Okul tarafından sunulan konaklama seçenekleri şu şekildedir:

Ev Sahibi Aile Konaklaması:

Yerel bir ailede kalarak dil bilginizi geliştirebilir ve İrlanda kültürü hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.  Aile içi konaklama hafta içleri yarım pansiyon hafta sonları ise tam pansiyon şeklindedir.  Yetişkinler talep etmedikçe tek kişilik odalarda kalırlar. Çamaşır saatleri de aile tarafından ayarlanmaktadır.

Modern ve tam donanımlı evler:

Bağımsız bir deneyim yaşamak ve başka kültürle kaynaşmak isteyen öğrenciler için idealdir.  Bu evler okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Okulda Sunulan Eğitim Programları

Galway Cultural Institute her seviye ve yaştaki öğrenciye uygun kurslar vermektedir. Okulda sunulan eğitim programları ise şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • Profesyoneller için İngilizce
  • İngilizce sınav hazırlığı
  • Yaz İngilizce kursları
  • Öğretmen eğitimi Erasmus
  • Profesyonel sertifikalar
  • Bire bir İngilizce
  • Özel İngilizce programları
  • Akademik İngilizce

Galway Klavuzu

Galway  Lonely Planet için  New York Times tarafından en arkadaş canlısı şehir seçilmiştir.  Aynı zamanda şehir bir gurme cennetidir. Galway Kai, Hooked on Henry St. ve Handsome Burger gibi birkaç harika ödüllü restorana ev sahipliği yapmaktadır. Şehre gelen turistler yerel yemeklere aşık olarak geri dönmektedirler.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Arena School Of English Dublin

Arena School Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de yetişkinlere uzman bir şekilde dil eğitimi veren bir okuldur.  Dil okulu öğrencilere yüksek

Irish College Of English Dublin

ICE Dil Okulu Dublin sahil şeridinde bulunan turistik Malahide’de bulunmaktadır.  Popüler bir kasaba olan Malahide konaklama açısından da oldukça iyi

Center of English Studies Dublin

1977 yılında kurulan Center of English Studies (CES) Dünya çapında İngilizce öğreniminde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Avrupa’nın en

Subscribe to get 15% discount