Galway English Academy

Galway English Academy -logo

Galway şehrinin kalbinde yer alan küçük bir dil okulu olan Galway English Academy William Caddesi’nde yer almaktadır. Öğrenci merkezli sınıflara sahip olan Galway English Academy ihtiyaçlara uygun yoğun kurslar sunmaktadır.  Okulda sabah, öğleden sonra ve akşam olmak üzere üç etapta eğitimler düzenlenmektedir.  Gün içerisinde sabahları okulda Üst Orta/ İleri Sabah Sınıfı B2/C1 dersleri verilmektedir.  Bu dersler kelime ve dil bilgisini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ayrıca sabahları Orta Seviye Sabah İngilizcesi B1 Sınıfı düzenlenmektedir. Bu derslerde konuşma ve telaffuz için yapılmaktadır.  Öğleden sonra ise Üst Orta Öğleden Sonra İngilizce Sınıfı B2 bulunmaktadır. Ayrıca Orta Seviye Öncesi Öğleden Sonra İngilizce Sınıfı A2 bulunmaktadır. Bu sınıftaki dersler İngilizce yolculuğuna başlamak isteyen öğrenciler için idealdir.  Akşamları da okulda İleri/Yeterlilik Akşam İngilizcesi Sınıfı C1/C2,  Orta Seviye Akşam Sınıfı A2, Orta Düzey Akşam İngilizcesi B1 Sınıfı , Orta Üst Düzey Akşam İngilizcesi B2 sınıfı bulunmaktadır.  Akşamları verilen ileri düzeydeki eğitimler daha çok mesleki ve akademik İngilizce için düzenlenmektedir.

Galway English Academy’in Avantajları

Sınıflar öğrenci merkezli olup en fazla 8 kişiliktir. Küçük sınıflar daha çok pratik yapma şansını vermektedir.

Öğretmenler deneyimli ve kıdemlidir

Okulda ders kitaplarına, geçmiş sınav kağıtlarına erişebilme ve öğretmenlerden ayrıntılı geri bildirim alma şansına sahipsiniz.

Tüm malzemeler okul tarafından sağlanmaktadır.

Öğrencilere istekleri üzerine bitirince referanslarda verilmektedir.

Diğer okullara göre daha ucuzdur.

Konaklama Seçenekleri

Galway English Academy öğrencilere konaklama veya ulaşım ayarlamıyor. Fakat bazı seçenekler önermektedir.  Önerilen seçenekler şu şekildedir:

Kınlay Pansiyon:

Bu pansiyon okula 350 metre uzaklıkta bulunmaktadır.  Pansiyon temiz ve arkadaş canlısıdır. Öğrencilere haftalık 140 Euro’ya mal olmaktadır.

Woodquay Hostel:

Okula 400 metre uzaklıktadır. Bu durumda yol parası vermenize gerek kalmamaktadır.  Özel ve ortak odalar seçeneği bulunmaktadır.

Mezzino Öğrenci Konaklaması:

Okula 35 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.  Otobüsle ise 15 dakika sürmektedir.

Galway Şehri Hakkında

  1. yüzyılda 14 aile tarafından yönetilen şehir kabileler şehri olarak bilinmektedir. Kıyıda yer almasından dolayı deniz ürünleri oldukça ünlüdür. Yemek kültürü de oldukça gelişmiştir. Canlı bir gece hayatına ve barlara sahip olan Galway doğal güzellikleriyle de öne çıkmaktadır.
Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Dorset College Dublin

1983 yılında kurulan Dorset Koleji öğrencilerine sıcak bir karşılama sunuyor.  Dublin’in merkezinde bulunan özel bir yüksek eğitim kurumu olan okul

Future Learning Dublin City Center

2013 yılından beri dil eğitimindeki farkını ortaya koyan Future Learning Dublin City Center her yıl yüzlerce yabancı öğrenciyi İrlanda’nın başkentinde

New College Group Dublin

New College Group (NCG) uluslararası üne sahip olan bir eğitim kurumudur. Güler yüzlü personeli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla New College

Subscribe to get 15% discount