Griffith College Cork

Griffith College Cork -1

1974 yılında Dublin’de kurulan dil okulunun İrlanda’da üç şubesi bulunmaktadır. Griffith College Dublin dışında Cork ve Limerick’teki merkezlerinde de eğitim vermektedir.  Üç ayrı kampüste dil eğitimin dışında lisans ve yüksek lisans programları da bulunmaktadır.  Üç kampüste toplam 7 bin öğrenci ders görmektedir. Griffith College Dünyanın her yanından gelen öğrencilere İrlandalı öğrenciler ile bir arada eğitim görebilme olanağını vermektedir. Griffith College eğitim merkezlerinden birinin olduğu Cork şehri Dublin’den sonra İrlanda’daki en büyük ikinci şehirdir.  Dublin’e göre Cork hem daha sakin hem de yaşam maliyetleri açısından daha hesaplıdır.  Güneyde yer aldığı içinde iklimi daha ılımandır. Büyük bir limana sahip olan şehir doğaseverler açısından muhteşem manzaralara ev sahipliği yapmaktadır.

Dil Okulunda Verilen İngilizce Kursları

Griffith College 40 yılı aşan tecrübesiyle eğitimdeki başarısını hem ulusal hem de uluslararası alanda kanıtlamayı başarmıştır.  İngilizce dil eğitiminde ise okul şu alanlarda eğitim vermektedir:

Gap Year Programı

Üniversite Pathway Programı

Genel İngilizce Kursu

Yaz İngilizce Programları

Neden Griffith College?

*İrlanda’da eğitim veren en büyük özel eğitim kurumudur.

*7000’den fazla öğrenci ders görmektedir.

*Okulun Dublin, Cork ve Limerick olmak üzere üç ayrı kampüsü bulunmaktadır

*80’den fazla ülkeden öğrenci kabul etmektedir.

*Üniversite bünyesinde 3 ay ücretsiz dil kursu sunulmaktadır.

*Üniversite fiyatları İngiltere’ye göre hesaplıdır.

Üniversitenin Neden Cork Kampüsünde Eğitim Almalısınız?

Griffith College’nin Cork yerleşkesi şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Yerleşke şehre bakan St. Patrick’s Caddesi’ne yürüyerek sadece 15 dakika mesafede bulunmaktadır.  Griffith College Cork kampüsünde teknolojik olarak son donanım ekipmanlar bulunmaktadır. Dil eğitimi merkezinde ise eğlenceli ve güvenli bir ortamda ders verilmektedir.

Griffith College Cork Kampüsü Olanakları

Üniversitenin Cork kampüsünde bulunan kütüphane sunduğu geniş veri tabanıyla bilinmektedir.  Öğrencilere kütüphane basılı ders kitaplarının dışında çevrimiçi olarak da bilgi sağlamaktadır.  Kampüs genelinde öğrencilere wifi hizmeti de bulunmaktadır.  Aynı zamanda öğrencilerin belirli saatlerde kullanabilecekleri bilgisayar sınıfları da bulunmaktadır.  Üniversite girişinde de 1920’lerin benzersiz tarzına sahip oldukça ilgili çekici ‘The Vestry’ adlı bir kahve dükkânı bulunmaktadır. Kahve dükkanının içerisinde çorba, sandviç ve tatlı gibi farklı yiyecek seçenekleri de öğrencileri beklemektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Patrick’s English Academy

Patrick’s English Academy İrlanda’nın en büyük ikinci şehri olan Cork şehrinde bulunan özel bir okuldur.  Küçük gruplar halindeki öğrenciler Cork

Twin English Centre Dublin

Eskiden Alpha College of English adıyla bilinen Twin English Centre Dublin George’s Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Güzel bir Gorgian binasında yer

Subscribe to get 15% discount