Griffith College Dublin

Griffith College Logo

Griffith College’nin Dublin Ana Kampüsü şehrin tam kalbinde yer almaktadır.  Dublin’in Güney Dairesel yolu üzerinde bulunan kampüs başkentin sunduğu heyecanların sadece birkaç dakika ötesindedir. 1974’te kurulan Griffith College Dublin, Cork ve Limerick’teki şubeleriyle birlikte İrlanda’nın üçüncü en büyük bağımsız eğitim kurumudur.  Dil okulu hem ulusal hem de uluslararası üne sahip bulunmaktadır.  Okulun derslikleri ise son teknolojik cihazlarla donatılmıştır.  Griffith College’de herkes için en az bir program bulunmaktadır. Genel İngilizceden lisans ve lisansüstü dil eğitimine kadar geniş kurs seçenekleri bulunmaktadır. Okulda bugün 7 binden fazla öğrenci eğitim görmektedir.  Mezun olan öğrencilerden İrlanda’da yaşamayı tercih edenler muhasebe, işletme, bilgisayar, tasarım, hukuk, medya, müzik ve drama gibi çeşitli alanlarda kariyerlerine devam etmektedirler.

Konaklama

Griffith College size bütçenize göre seçenekler sunmaktadır.  Bu seçeneklerden birisi Griffith Yurtlarıdır.  Rahat ve geniş bir ortamı olan yurtta her şey dahil sistemi bulunmaktadır . Bu yüzden ekstra maliyetler için endişelenmenize gerek yoktur.  Dublin’de bir ev yada daire bulmak her zaman kolay değildir. Fakat Griffith College size bu konuda da yardımcı olmaktadır.  Bir evde kalmak isteyen öğrencilere okula yakın daireler bulunmaktadır.

Kulüpler ve Topluluklar

Griffith College’nin kampüsünde aktif ve canlı öğrenci toplulukları bulunmaktadır.  Bu topluluklar heyecan verici etkinlikler düzenlemektedir.  Bu topluluklara katılmak diğer öğrencilerle kaynaşmayı ve çeşitli bölgelere gezilere gitmeyi sağlamaktadır. Spor alanında ise kampüste faaliyet gösteren çoğu topluluk çeşitli ödüller almaktadır. Spor alanında Futbol, Basketbol, Badminton, Voleybol, eskrim, Kriket, Masa Tenisi, Ragbi, Yüzme ve Bilardo gibi topluluklar bulunmaktadır.  Okul alanında sunulan etkinlikler ise tamamen ücretsizdir. Öğrenci kartınızla giriş yapmanız yeterlidir.  Okulun diğer toplulukları ise Müzik, Poker, bira pongu, Griffiti dergisi, bokwa, LGBTQA, Afrika Topluluğu, Malezya Topluluğu ve Sosyal kulüp gibi topluluklardan oluşmaktadır.

Okulda Sunulan İngilizce Eğitim Programları

Griffith College’de verilen İngilizce eğitim programları Genel İngilizce, Akademik Amaçlı İngilizce, Uluslararası hazırlık çalışmaları sertifikası gibi kurslardan oluşmaktadır.

Griffith College kampüsü küresel bir köy gibidir. Kampüste tanışılacak çok arkadaş ve öğrenilecek çok şey bulunmaktadır. Okulda bulunan öğrenci birliği de çok sayıda etkinlikler düzenlemektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

New College Group Dublin

New College Group (NCG) uluslararası üne sahip olan bir eğitim kurumudur. Güler yüzlü personeli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla New College

Limerick Language Centre

İrlanda’nın batısında bulunan Limerick Language 1990 yılından beri eğitim alanında faaliyet göstermektedir. ACELS tarafından tanınan kaliteli bir dil okulu olan

ELI Schools Dublin

ELI dil okulunun Başkent Dublin ve  Drogheda’da şubeleri bulunmaktadır.  Kaliteli bir dil eğitimi sunan okul aynı zamanda İrlanda kültürünü de

Subscribe to get 15% discount