International House Dublin

International House Dublin Logo

1953 yılında kurulan International House Dublin World Organisation’a bağlı olarak İrlanda Eğitim ve Bilim Kurumu tarafından akredite edilmiştir. International House Dublin ayrıca ACELS (İngilizce Dil Kursları Kurumu) tarafından da sürekli denetlenmektedir.  Dublin’in merkezinden yer alan okul öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanan oldukça modern bir binada hizmet vermektedir.  Hizmet binasında ise 40 derslik, kütüphane, teras ve sosyalleşme için ortak alanlar bulunmaktadır.  İrlanda’nın saygın okullarından olan International House Dublin deneyimli eğitim ve öğretim kadrosuyla da dikkat çekmektedir.  Birebir eğitim metodunu seçerek dil öğretimine katkı sunan okulun sınıfları ise ortalama 12 kişiliktir. Sınıf mevcudiyetinin az olması öğrencilerin öğretmenleriyle daha fazla pratik yapmasına yol açmaktadır.

Hangi Programlarla Eğitim Veriliyor?

International House Dublin her yaştan ve meslekten öğrenciye hitap edebilmek için eğitim programını oldukça geniş tutmaktadır. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Birebir ve Executive Kurslar, Sınav Hazırlık Programları, Celta – Delta Kursları, Yaz Okulu gibi bir çok programda eğitim veren dil okulu bütün dil öğrenmek isteyen öğrencilere hitap etmektedir.  Eğer sizlerde uluslararası alanda kendini kanıtlamış bir okulda dil öğretimi almak isterseniz International House Dublin’i seçebilirsiniz.

Konaklama

International House Dublin yabancı öğrencilere konaklama açısından birçok seçenek sunmaktadır. Konaklama seçeneklerinden en öne çıkan ise İrlanda kültürünü birebir yansıtması açısından aile yanı konaklamadır.  Sizde International House Dublin aracılığıyla kaldığınız ülkenin adetlerini ve sosyal yaşantısını birebir öğrenmek isterseniz İrlandalı bir ailenin yanında kalabilirsiniz. Dil okulunda sunulan diğer konaklama seçenekleri ise Öğrenci Rezidansları, Öğrenci Evleri, Hotel ve Apartman Dairesi’nden oluşmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

International House Dublin her ay yenilenen bir sosyal aktivite programına sahiptir.  Sosyal aktivite programlarıyla ise öğrenciler bir yandan eğlenirken bir yandan da İngilizce pratiklerini geliştirmektedirler.  Öğretmenlerin eşlik ettiği geziler ve okul binasındaki etkinliklerin çoğu ise ücretsizdir. Düzenlenen gezilerle birlikte İrlanda’yı da keşfetme olanağına sahip olacaksınız.

Modern Bina

International House Dublin oldukça modern bir binaya sahiptir.  Ulaşımı da oldukça kolay olan bu kampüs yabancı dil öğretimine uygun olarak tasarlanmıştır.  Beş katlı bu büyük binada çok sayıda yabancı öğrenci eğitim görmektedir. International House Dublin’in terası sayesinde de şehrin güzel manzarasının tadını çıkartabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

City Language School Dublin

City Language School İrlanda’da son yılların gözde şehirlerinden olan başkenti Dublin’de yer alan bir dil okuludur. Öğrencilerine deneyimli kadrosuyla eğitim

Griffith College Cork

1974 yılında Dublin’de kurulan dil okulunun İrlanda’da üç şubesi bulunmaktadır. Griffith College Dublin dışında Cork ve Limerick’teki merkezlerinde de eğitim

Limerick Language Centre

İrlanda’nın batısında bulunan Limerick Language 1990 yılından beri eğitim alanında faaliyet göstermektedir. ACELS tarafından tanınan kaliteli bir dil okulu olan

Subscribe to get 15% discount