International House Galway

International House Galway Logo

International House Galway butik bir dil okulu ve öğretmen eğitim merkezidir. Eyre Meydanı’nda 18. yüzyıldan kalma güzel bir binada bulunan okul hem çevrimiçi hem de yüz yüze kurslar düzenlemektedir.  IH Galway’deki öğretim kadrosu oldukça iyi niteliklere ve sertifikalara sahip bulunmaktadır.  Öğretmenler hepsi İngilizce öğretim yeterliliği olan Cambridge Assessment English CELTA’ya sahiptir ve birçoğu da Cambridge Assessment English Delta Yüksek Lisans seviyesindedir.  Okul ayrıca Cambridge CELTA öğretmen eğitim merkezi olduğu için kendi öğretmenlerini de yetiştirmektedir.  Öğretmenler öğrenciler IELTS, Cambridge First and Advanced, TIE ve OET gibi sınavlara hazırlama konusunda uzmandır. 2015 yılında Mary Grennan tarafından kurulan Galway şubesi 2019 yılında International House Bristol ve Mobile Testing Solutions ortaklığında büyümüştür.

Eğitim Kursları

International House Galway ilgili, güler yüzlü ve misafirperver bir okuldur. Okula gelen öğrenciler ihtiyaçlarına göre eğitim alabilirler. Okulda sunulan eğitim programları ise şu şekildedir:

Genel İngilizce

Cambridge Sınavına Hazırlık Kursları: İlk ve İleri Düzey

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemleri: IELTS

Mesleki İngilizce Testi: OET

Öğretmen eğitimi

Okul Hakkında Genel Bilgi

International House Dünya’daki en köklü ve bilinen eğitim kurumlarındandır.  1953 yılında kurulan okul bugün 50’den fazla ülkede 160’tan fazla şubeye sahiptir.  Küresel bir ağ olan International House İngilizce, Arapça, Almanca ve Fransızca eğitimler vermektedir.

International House Galway’de Sunulan İmkanlar

International House Galway öğrencilere merkezinde çeşitli imkanlarda sunmaktadır. Okul bünyesinde kütüphane, wifi, kafeterya, internet kafe, dinlenme olanakları, hafta içi ve hafta sonu etkinlikleri bulunmaktadır.

Konaklama

Öğrencilere aile yanı konaklama ve paylaşımlı daire seçenekleri sunulmaktadır.  İrlanda halkı hakkında daha iyi bilgi edinmek ve İngilizce pratiğinizi geliştirmek için aile yanı konaklama seçeneğini seçebilirsiniz.  Aileler farklı milletlerden olan öğrencilere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duymaktadırlar.  Eğer paylaşımlı daire seçeneğini seçerseniz farklı milletlerden olan öğrencilerle kaynaşabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Neden International House Galway?

-1953 yılından beri eğitim veren uluslararası bir kurumun İrlanda şubesi

-İrlanda’nın kültür ve gurme başkenti Galway’in kalbinde yer alması

–  IELTS ve OET testleri merkezi

-Dünya çapında dil öğretme yeterliliğine sahip öğretmenlerin bulunması

-Çeşitli ve eğlenceli aktivitelerin bulunması

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Arena School Of English Dublin

Arena School Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de yetişkinlere uzman bir şekilde dil eğitimi veren bir okuldur.  Dil okulu öğrencilere yüksek

New College Group Dublin

New College Group (NCG) uluslararası üne sahip olan bir eğitim kurumudur. Güler yüzlü personeli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla New College

Swan Training Institute Dublin

Swan Training Institute 1988 yılından beri İrlanda’nın Başkenti olan Dublin’de eğitim veren bir dil okuludur. Swan Training Institute eğitim açısından

Subscribe to get 15% discount