Irish College Of English Dublin

Irish College Of English Logo

ICE Dil Okulu Dublin sahil şeridinde bulunan turistik Malahide’de bulunmaktadır.  Popüler bir kasaba olan Malahide konaklama açısından da oldukça iyi bir seçimdir.  Toplu ulaşımın oldukça kolay olduğu Malahide kasabası Dublin şehir merkezine 22 dakikada Dublin Havaalanına da 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. ICE Dil Okulu Dublin’i seçen öğrenciler burada ailelerin yanında da kalabilirler. Bu sayede öğrenciler okula yürüyerek de ulaşma imkanına sahipler.  Bu şirin kasabada sosyal hayatta oldukça canlıdır. Kasabada 30’dan fazla restoran  ve pub bulunmaktadır. Malahide Kalesi, sahil yürüyüşleri ve bir dizi spor etkinleri de öğrencileri bekleyen bazı aktivitelerdendir.

Öğrenci İhtiyaçları Karşılanıyor

ICE Dil Okulu Dublin öğrencilerin eğitimine oldukça önem vermektedir. Çünkü bu okulda öğrenci sayısı 60 ile sınırlandırılmıştır. Okul yönetimi bu sayede öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına daha fazla cevap vermeyi amaçlamaktadır. ICE Dil Okulu Dublin 25 yıllı geçen tecrübesiyle butik bir okul ortamı sunmaktadır.  Üstelik okul konum olarak başkent Dublin’in öne çıkan bütün özelliklerini misafirlerine tattırmaktadır.  ICE Dil Okulu Dublin Google ve Facebook puanlarına göre de 2019 yılında İrlanda’da da en iyi dil okulu seçilmiştir.  Bu ödül tamamen öğrenci puanlarına dayanmaktadır.  Aynı zamanda okulun başka ödülleri de bulunmaktadır.  Aynı zamanda dil okulu Dublin’in merkezine oldukça yakın olduğundan dolayı İrlandalılarla sosyalleşme imkanı da sunmaktadır. Bu durumda öğrencilerin hem yeni bir kültürü tanımasını hem de İngilizcelerini daha çok geliştirmelerine katkı sunmaktadır.Tüm öğrenciler özenle seçilmiş olan ailelerin yanında kalabilirler.  Okula ise ailelerin evleri oldukça yakındır. Bu sayede okula yürüyerek gitmek mümkündür.

Neden Irish College Of English?

1992 yılında kurulan bu dil okulu köklü bir geçmişe sahiptir. Dublin merkeze ve havaalanına yakın olması ulaşım açısından büyük bir avantaj oluşturmaktadır.  Okulun sunduğu aktivite ve etkinlik programları öğrencileri birbirine kaynaştırmaktadır. Bu etkinlikler arasında sinema, bowling, otobüsle şehir turu, su sporları, tenis, komedi show gibi aktiviteler bulunmaktadır.  Eğitmenler ise uluslararası yeterliliğe ve yetkinliğe sahiptir. 

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Center of English Studies Dublin

1977 yılında kurulan Center of English Studies (CES) Dünya çapında İngilizce öğreniminde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Avrupa’nın en

Erin School Of English Dublin

Erin School Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de dil öğreten lider bir okuldur.  Kurumun amacı ise mümkün olduğunca öğrencilerinin akıcı bir

Subscribe to get 15% discount