ISI English Dublin

ISI English Logo

ISI English dil okulu İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır.  Başarılı bir dil okulu olan ISI English 2014 ve 2016 yıllarında Dil Okulu Avrupa Ödülünü kazanmıştır. Diğer yıllarda da ödüle aday gösterilmeyi başarmıştır. İngilizce eğitimi kalite açısından onaylanmış olan dil okulu Trinity College London ISE Sınavları için merkez olmayı başarmıştır. Ayrıca diğer sınavlar içinde hazırlık merkezidir. ACELS tarafından da tanınmaktadır. 18. Yüzyılda inşa edilen bir binada eğitim veren okulda ihtiyaç duyulan son teknolojik donanımların hepsi mevcuttur.  Konum itibariyle de eğitim binası O’Connell Caddesi, Temple Bar ve Trinity College’a 5 dakika mesafede bulunmaktadır. Birebir eğitim metodunu benimseyen ISI English dil okulunda ortalama sınıf mevcudiyeti ise 13’tür. COVİD salgını nedeniyle bu oran 9’a kadar düşmektedir.  Bu durum öğretmenlerin öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmasına yol açmaktadır.

Sunulan Programlar

ISI English dil okulu geniş yelpazede eğitim sunarak her yaştan ve eğitimden öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Dil okulunda sunulan eğitim programları ise şu şekildedir:

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

Akademik İngilizce

TOEFL Hazırlık

ELTS Hazırlık

Cambridge Sınavı

Akademik Yıl ve Dönem

Yarı Yoğun İngilizce

Yaz Programı

Genç Programı

Bire bir

Okulun Olanakları

18.yüzyıldan kalma olan taş binada eğitim veren dil okulu oldukça modern olanakları bu eski yapıya taşımayı başarmıştır. Özel olarak teknolojik açıdan donatılan okulda öğrencilerin bütün ihtiyaçları karşılanmaktadır. Okulun olanakları arasında kafeterya, oyun salonu, wifi ve interaktif beyaz tahtalar bulunmaktadır.

Konaklama

Öğrencilerinin rahatını düşünen ISI English dil okulu konaklama açısından da öğrencilere farklı seçenekler sunmaktadır. ISI English’in aracılığıyla özenle seçilen ailelerin yanında kalmak isteyen öğrenciler İrlanda kültürünü birebir öğrenmektedir. Daha bağımsız bir deneyim yaşamak ve farklı milletlerden öğrencilerle tanışmak isteyen öğrenciler içinde yurt seçeneği mevcuttur.

Sosyal Aktiviteler

Başarılı bir dil okulu yoğun ders programını sosyal aktivitelerle tamamlamalıdır. Bu sosyal aktiviteler sayesinde öğrenciler yoğun bir gün içerisinde eğlenirken dil pratiklerini de geliştirmektedir. ISI English’de sunduğu aktivitelerle birlikte öğrenciler eğlenceli vakit geçirmektedirler. Okulda sunulan aktiveler içerisinde dramalar, TV Kulübü, öğleden sonra eğitim, sporlar, PUB geceleri ve sinema günleri yer almaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

University of Limerick Language Centre

University of Limerick Language Centre genç, canlı ve uluslararası bir üniversitenin parçasıdır.  İrlanda Cumhuriyeti’nin üçüncü büyük şehrinde yer alan dil

IBAT College Dublin

IBAT College Dublin işletme, bilişim, turizm ve İngilizce alanlarında yoğun ilgi gören bir okuldur.  Okulda sunulan eğitim programları yerli ve

Bridge Mills Galway Language Centre

Bridge Mills Galway Language Centre 1987 yılında İrlanda’nın Galway kentine dil eğitimi almak için gelen öğrenciler için kuruldu. Okulun benzersiz

Subscribe to get 15% discount