Kaplan International Dublin

Kaplan International Logo

ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından 1938 yılında kurulan Kaplan International Dublin İrlanda’nın en saygın eğitim kurumlarından birisidir. Günümüzde birçok ülkede zincir şubeleri bulunan dil okulu İrlanda’nın başkenti Dublin’de oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır.  Dublin Kalesi’ne 5 dakika uzaklıktaki ünlü Temple Bar’ın yanında yer alan Kaplan International birebir eğitim metodunu benimsemiştir. Bu yüzden sınıf mevcudiyeti 15 öğrenciyi geçmemektedir. Ayrıca trafiğe kapalı bir bölgede bulunan Kaplan International binasının yanında birçok kitapçı, kafeterya, müze ve galeri yer almaktadır.

Eğitim Programları Nelerdir?

Dil eğitim müfredatı oldukça geniş olan Kaplan Dil Okulu her yaştan öğrencinin ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap vermeye çalışıyor. Ayrıca ders dışı zamanlarda da Kaplan Dil Okulu’nda oldukça eğlenceli aktivite ve faaliyetlerde düzenleniyor. Bu sayede de öğrencilerin İngilizce dil pratiklerini geliştirmeleri amaçlanıyor.  Kaplan International: Dublin’de sunulan eğitim programları ise şu şekilde:

Genel İngilizce

IELTS Sınavına Hazırlık

Cambridge Sınavlarına Hazırlık

 İş İngilizcesi

Özel Dersler

CELTA Teacher Training

Kaplan International'de Konaklama Seçenekleri

Okul öğrencilerin rahat ve konforlu bir şekilde konaklama ihtiyaçlarını da karşılamak için aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunuyor.

Aile yanı: Tek kişi veya iki kişilik oda seçeneği olan aile yanı konaklama tipiyle öğrencilerin İngilizceyi kusursuz öğrenmeleri ve İrlanda kültürünü tanımaları amaçlanıyor. Özenle seçilen ailelerin ise okula olan uzaklığı sadece 30 dakika civarında.

Yurt Konaklama: Yurt konaklamasını tercih eden öğrencilere ise Ardcairn House tesisleri sunulmaktadır.  Yurtlarla okula bisiklet ile ulaşım ise 10 dakika sürmektedir.  Odaların tamamı ise banyoludur. Yurtta kalabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir

Kaplan International'de Sunun Ekstra Hizmetler

Yeni bir ülkeye ilk defa gelecek olan öğrencilere talep etmeleri durumunda havaalanında karşılama ve transfer hizmeti sunulmaktadır.  Ayrıca sigorta ihtiyacı olan öğrencilere sağlık sigortası yapılmaktadır.

Sosyal Aktiviteler

Kaplan International eğitim müfredatında sosyal aktivitelere oldukça yer vermektedir. Bu sayede öğrencilerin günlerini dolu dolu geçirmesi amaçlanmaktadır.  Ders sonrası yapılan gezilerle ve aktivitelerle bir yandan dil pratiğinizi geliştirirken bir yanda da İrlanda’yı keşfedebilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Everest Language School Dublin

İrlanda’da dil öğrenmek istiyorsanız başkent Dublin’in tam merkezinde yer alan Everest Dil Okulu tam size göre.  Eğlenceli ve ilginç sosyal

Kaplan International Dublin

ABD’li iş insanı Stanley Henry Kaplan tarafından 1938 yılında kurulan Kaplan International Dublin İrlanda’nın en saygın eğitim kurumlarından birisidir. Günümüzde

Arena School Of English Dublin

Arena School Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de yetişkinlere uzman bir şekilde dil eğitimi veren bir okuldur.  Dil okulu öğrencilere yüksek

Subscribe to get 15% discount