NED College

NED College Logo

Yurt dışında okumak her zaman hayallerinizden biriyse NED College’yi seçebilirsiniz. 2010’dan beri Dünyanın her yerinden yabancı öğrencilere unutulmaz bir deneyim sunan kolej İngilizce eğitimi konusunda da oldukça profesyoneldir.  İngilizce derslerinden daha fazlasını sunan kolejin Dublin ve Limerick olmak üzere iki tane kampüsü bulunmaktadır.  Şimdiye kadar 10 binden fazla öğrencinin eğitim gördüğü okula Asya, Güney Amerika ve Avrupa’nın farkı ülkelerinden öğrenciler geldi. Şili, Uruguay, Brezilya ve Malezya’da NED College’nin Dünya çapında bilgi ofisleri bulunmaktadır.  Son derece deneyimli bir eğitim ekibine sahip olan dil okulu çok yönlü bir program sunmaktadır. NED College öğrencilerin yüksek kalitede eğitim almasını garanti etmek için büyük kurumlarla işbirliği yapmaktadır.  Bu akreditasyonlar öğrencilerin korunmasına katkıda bulunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Okulun amacı İrlanda’da kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlamaktır.  Konaklama İrlanda deneyiminin önemli bir parçasıdır.  Öğrencilere sunulan konaklama seçenekleri okula, AVM’lere ve şehrin turistik mekanlara oldukça yakındır.  NED College ev sahibi ailelerle, öğrenci yurtlarıyla ve paylaşımlı dairelerle birlikte çalışmaktadır.  Hangi konaklama seçeneği bütçenize uygunsa öğrenci destek birimi ile konuşabilirsiniz.

Öğretmenler

NED College’nin tüm öğretmenleri bir dereceye ve ACELS onaylı İngilizce Öğretmenliği yeterliliğine sahiptir. Birçoğu da İrlanda dışında da eğitim vermiştir.  Öğretmenler öğrencilere ilgi çekici ve eğlenceli bir deneyim sağlamak için tam donanıma sahiptirler.

Öğrenci Desteği

Kolej öğrencilere İrlanda’ya gelmeden önce ve geldikten sonra destek sağlamaktadır.  Kurs, vize, konaklama ve toplu taşıma gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak için öğrenci destek birimine başvurabilirsiniz.

NED Üniversite Öğrenci Kartı

NED College öğrencilere verdiği kartlarla çeşitli mağazalarda, restoranlarda ve sinemalarda indirim sağlamaktadır.  Bu kart öğrencilerin İrlanda’da kaldığı sürece etkin olacaktır ve tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir.

Sosyal Aktiviteler

NED College sınıf dışında geçirilen vakitte de İngilizce dilini pratik etmenizi amaçlamaktadır. Konuşma, telaffuz, dilbilgisi ve özgeçmişinizi nasıl hazırlayacağınıza dair ekstra ücretsiz sınıflar bulunmaktadır.  Ayrıca kolej tarafından açık hava etkinlikleri, geziler ve festivaller düzenlenmektedir.

Eğitim Programları

NED College öğrencilerin İngilizce öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir eğitim programına sahiptir.  Kolej İngilizce öğrenme potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktadır.  Okulun Genel İngilizce eğitimleri arasında Writing, Reading, Speaking ve Listening dersleri bulunmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Griffith College Cork

1974 yılında Dublin’de kurulan dil okulunun İrlanda’da üç şubesi bulunmaktadır. Griffith College Dublin dışında Cork ve Limerick’teki merkezlerinde de eğitim

Galway Cultural Institute

Galway Cultural Institute 1989 yılından beri Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.  Okul her yıl 30’dan fazla ülkeden

Bridge Mills Galway Language Centre

Bridge Mills Galway Language Centre 1987 yılında İrlanda’nın Galway kentine dil eğitimi almak için gelen öğrenciler için kuruldu. Okulun benzersiz

Subscribe to get 15% discount