New College Group Dublin

NCG Logo

New College Group (NCG) uluslararası üne sahip olan bir eğitim kurumudur. Güler yüzlü personeli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla New College Group İrlanda’nın başkenti Dublin’in güzel bir sahil kasabası olan Dún Laoghaire’de bulunmaktadır.  Dil okulunun bulunduğu sahil kasabası ise güzel manzarasıyla, Sandycove plajıyla ve Dalkey Kalesi’yle ünlüdür. Bu eğitim kurumunda öğrenim görmek size aynı zamanda İrlanda’nın doğal güzelliklerini de keşfetme olanağı sağlayacaktır.  Bu huzurlu sahil kasabası aynı zamanda ihtiyacınız olan her türlü olanağa da sahiptir. New College Group her şeyden önce öğrenmeyi teşvik edici bir ortam sağlamaktadır. Nitelikli öğretmen kadrosu da çalışmalarınızda ilerlemenize büyük katkı sağlayacaktır.

Heyecan Dolu Sosyal Aktiviteler

New College Group öğrencilere ders programlarını tamamlaması için heyecan dolu aktiviteler vermektedir. Bu sosyal aktivitelerin amacı ise İngilizce pratiğinizi günlük yaşamda kullanmanızdır.  Aynı zamanda bu aktivitelerle birlikte uluslararası öğrencilerle de tanışma fırsatı bulacaksınız.  Müze ve doğa gezileri ile çeşitli spor aktiviteleri bu eğlenceli faaliyetlerin sadece bir kaçı. Sizlerde hem eğitim alıp hem de eğlenmek istiyorsanız New College Group’u tercih edebilirsiniz.

Öğrenim Programları

New College Group İrlanda’da ACELS ve daha birçok akreditasyona sahip bulunmaktadır.  Mükemmel bir dil okulu olan bu okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS hazırlık, FCE, İngilizce ve İş Deneyimi, İngilizce ve Kültürel Deneyim gibi programlardan birisine kaydolabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Öğrencilerinin memnuniyetini ön planda tutan New College Group bir çok imkana da sahiptir. Eğitimde hem konforu hem de disiplini bir arada tutan New College Group sizlere wifi, bilgisayar erişimi, kafeterya, bahçe, kütüphane, yüzme havuzu, oyun ve spor salonu gibi imkanları da sunmaktadır. Ayrıca konaklama içinde aile yanı yada yurt seçeneklerinden birisini değerlendirebilirsiniz.

Neden New College Group?

New College Group Dublin’de güzel bir sahil kabasında yer almaktadır. Şehrin stresinden biraz uzaklaşıp deniz havasında eğitim görmek isteyenler için ideal konumdadır. Üstelik Dublin şehir merkezine de oldukça yakındır.  Tüm sınıflarda da elektronik yazı tabloları mevcuttur. Bu durum eğitimde teknolojiden yararlanıldığını göstermektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Center of English Studies Dublin

1977 yılında kurulan Center of English Studies (CES) Dünya çapında İngilizce öğreniminde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Avrupa’nın en

Bridge Mills Galway Language Centre

Bridge Mills Galway Language Centre 1987 yılında İrlanda’nın Galway kentine dil eğitimi almak için gelen öğrenciler için kuruldu. Okulun benzersiz

Babel Academy Of English Dublin

Babel Academy Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de merkezi bir konumda bulunmaktadır. Babel Academy Of English ünlü Temple Bar’a 200 metre

Subscribe to get 15% discount