NUI Galway English Language Centre

NUI Galway English Language Centre Logo

NUI Galway English Language Centre’nin tarih İrlanda tarihi ile iç içe geçmiştir.  NUI Galway 175 yıllık bir tarihe sahiptir.  Bu yüzden İrlanda’nın en köklü üniversitelerinden birisidir.  Üniversite onlarca yıllık tarihinde üç kez isim değiştirmiştir.  1849’da Queen’s College Galway olarak adlandırılan üniversite 1908’de University College Galway ismini almıştır.  1997 yılında ise National University of Ireland Galway veya kısaca NUI Galway olarak son ismine kavuşmuştur.  2000’li yıllarda ise üniversite kampüsü içerisindeki yeni binalara ve tesislere 400 milyon € yatırım yaptı.  Yüksek araştırma üniversitesi olan NUI Galway İrlanda eğitiminin Dünyada söz sahibi olmasına büyük katkı yapmıştır.  Her yıl 4 binden fazla öğrenci üniversiteyi tercih etmektedir.

Nuı Galway English Language Centre Hakkında Bilgi

Dil okulunun akademik kadrosu Dünyanın dört bir yanından seçilmiş, kendini işine adamış, araştırma yapan öğretim üyelerinden oluşmaktadır.  Üniversitede İngilizce öğrenim gören öğrenciler ise derslerden, tartışmaya dayanan seminerlere ve araştırma makalelerine kadar birçok alandan yararlanabilmektedirler. NUI Galway’den alınan İngilizce derecesi kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya yaramaktadır. Ayrıca İngilizce eğitimi lisansüstü eğitiminde kapısını açmaktadır.

Konaklama

NUI Galway tüm öğrencilerinin iyiliğini ve güvenliğini düşünmektedir.  Kampüste ise iki öğrenci yurdu bulunmaktadır. Eylül 2018’de açılan Corrib Village  ve  Goldcrest Village üniversiteye aittir.  Son teknoloji dayalı öğrenci yurtlarda sigara içilmeyen odalarda bulunmaktadır.  Kampüs dışında üniversiteye kolayca ulaşabileceğiniz 8 özel öğrenci yurduda bulunmaktadır. Üniversitenin öğrenci işleri dairesi daha bağımsız bir konaklama seçeneği arayan öğrencilere yardımcı olmaktadır. Departmana başvuran öğrencilere pansiyon ve paylaşımlı daire konusunda da yardımcı olunmaktadır.

Kampüs Aktiviteleri

NUI Galway 110’dan fazla üniversite topluluğuna sahiptir.  İlgi alanlarınıza göre bu topluluklara katılarak yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. NUI Galway’de spor hayatın merkezindendir. Kampüs içerisinde profesyonel sporlar için modern tesisler bulunmaktadır.  Üniversitenin öğrenci gazetesi ve radyosu da sizleri beklemektedir.  Yaratıcılığın ve yeteneğinde ortaya çıkarılabilmesi için üniversitede sanat etkinlikleri de düzenlenmektedir.  Ayrıca yaşayan bir kampüs olan NUI Galway’de eğlenceli sosyal etkinliklerde düzenlenmektedir.

Eğitim Programları

NUI Galway English Language Center’in çeşitli eğitim programları bulunmaktadır.  Akademik tarzda eğitim veren üniversitede her yaştan ve eğitim seviyesinden kişiye İngilizce eğitimi verilmektedir. Üniversitenin İngilizce bölümünde yabancı öğrencilere Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara hazırlık eğitimleri ve akademik İngilizce eğitimleri verilmektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Limerick Language Centre

İrlanda’nın batısında bulunan Limerick Language 1990 yılından beri eğitim alanında faaliyet göstermektedir. ACELS tarafından tanınan kaliteli bir dil okulu olan

Frances King Dublin

Modern bir butik okul olan Frances King Dublin Dil Okulu ilk şubesini 1973 yılında Londra’da açmıştır. Dil okulunun Dublin’deki şubesi

Subscribe to get 15% discount