PACE Language Institute Bray

PACE Language Institute Bray logo

1990 yılında kurulan PACE Language Institute uzman bir aileye ait olan dil okuludur. İngiliz Dili Eğitimi için Quality and Qualifications Ireland’ın bir hizmeti olan ACELS tarafından tanınan okul, aynı zamanda MEI ve IALC’nin bir üyesidir.  Güzel bir sahil kasabası olan Bray’de yer alan dil okulu Dublin şehir merkezine 40 dakika Dublin Havaalanına ise 35 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. PACE Language Institute akademik eğitim kadrosuyla konuksever ve samimi bir ortam sunmaktadır.  Dil okulu uygun fiyatlarla uzman bir eğitim sağlama konusunda deneyime sahiptir. Eğitimlerini golf, binicilik, müzik ve drama dahil olmak üzere bir çok eklenti ile destekleyen dil okulu öğrencilerine keyifli vakitlerde geçirtmektedir.  PACE Language Institute programları içerisinde çocuklar içinde yaz kursları bulunmaktadır.

Neden Pace'i Seçmeliyim?

  • Kaliteli ve uygun fiyatlarla eğitim sağlamaktadır.
  • 32 farklı milletten öğrenci eğitim almaktadır.
  • Tüm talepleri karşılayacak geniş yelpazede kurs seçenekleri
  • Öğrencilerle birebir eğitim yapılmaktadır.  Sınıfların mevcudiyeti en fazla 15 kişiliktir.

Eğitim Programları

İrlanda en sıcakkanlı ve misafirperver insanların yaşadığı bir ülke. PACE Language Institute’de İrlanda’nın güzel sahil kasabasında Bray’de eğitim vermektedir. Dil okulunda sunulan eğitim programları geniş yelpazelidir. İşte dil okulunda sunulan eğitim programları:

Genel İngilizce

Sınavlara hazırlık kursları

Evde öğretim

İş İngilizcesi

Kısa programları kurslar

Gençler için kurslar

Konaklama Seçenekleri

PACE Language Institute öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine göre konaklama programları sunmaktadır.  İşte sunulan konaklama seçenekleri:

Ev Sahibi Aile yanı: Özel bir ailenin yanında kalmak anadili İngilizce olan kişilerle sürekli iletişim kurmanızı zorunlu kılmaktadır.  Bu sayede İrlanda halkının günlük yaşantısı hakkında da eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Özenle seçilen aileler oldukça misafirperverlerdir.  Tüm ev sahibi aileler MEI ve IALC standartlarına uygundur.

Otel Konaklaması: PACE Language Institute Bray’da merkezi bir konuma sahiptir. Çevresinde birçok otel ve pansiyon bulunmaktadır.  Otel ve pansiyonların okula yürüme mesafesi 20 dakika civarındadır.  Otel ve pansiyonların doluluk oranları mevsimlere göre değişmektedir.

Bray Hakkında

İrlanda Bahçesi’ne açılan kapı olarak bilinen Bray oldukça güzel bir sahil kasabasıdır.  32 bin nüfusu olan Bray aynı zamanda İrlanda’nın üçüncü büyük kentidir.  Dublin ile Bray arasındaki mesafe ise toplu taşımayla sadece 35-40 dakika sürmektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

The Linguaviva Centre Dublin

The Linguaviva Centre Dünyanın dört bir yanından öğrenci çeken İrlanda’nın en saygın dil okullarındandır.  1977 yılında kurulan The Linguaviva Centre

International House Galway

International House Galway butik bir dil okulu ve öğretmen eğitim merkezidir. Eyre Meydanı’nda 18. yüzyıldan kalma güzel bir binada bulunan

Delfin English School Dublin

İrlanda’nın başkenti olan Dublin’in kalbi sayılan O’Connell suyolunun yanında bulunan Delfin English School öğrencilerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. ikonik Spire anıtından

Subscribe to get 15% discount