Patrick’s English Academy

Patrick's English Academy logo

Patrick’s English Academy İrlanda’nın en büyük ikinci şehri olan Cork şehrinde bulunan özel bir okuldur.  Küçük gruplar halindeki öğrenciler Cork şehrindeki en iyi öğretmenlerden İngilizce eğitimi almaktadır.  Cork öğretmeni Patrick McCarthy tarafından kurulan dil okulu sözlü etkileşime odaklanan bir eğitim metodolojisini benimsemektedir.  Okulun öğretmenleri ise yüksek kalitede eğitim vermek için gerekli eğitimlerden geçmiştir. Maksimum 6 kişilik gruplar halinde eğitim veren Patrick’s English Academy sayesinde İngilizce konuşma sürenizi maksimuma çıkarabilirsiniz.  Genel ve sınav İngilizcesi için çeşitli kursları bulunan okulda çok çalışarak en iyi sonuçları alabilirsiniz.  Ayrıca dil okulunda çevrimiçi kurslarda düzenlenmektedir.  Bu yüzden Dünyanın neresinde olursanız olun dil eğitimi alabilirsiniz.  İngilizce okulunda sıcak ve samimi bir ortam bulunmaktadır. Mevcut sayısı az olduğu için herkes birbirini tanımaktadır.  Okulun konumu ise Cork şehrinin tam kalbinde bulunmaktadır. Modern tesis ve sınıflar İngilizce çalışmanızı kolaylaştırmaktadır.

Dil Okulunun Öğretim Yöntemi

Patrick’s English Academy’de öğretim öğrencilerin katılımı mecbur kılmaktadır. Bu yüzden sınıflar maksimum 6 kişiliktir.  Sınıflarda verilen eğitimlerde öğrenciler derslerde öğrenilen kelime ve dil bilgisi kurallarını pratik yapmak zorundadırlar.  Okulda bol bol konuşma pratiği yapılmaktadır.  Öğrencilere ders dışında da İngilizcelerini geliştirmeleri için sık sık yazılı materyaller verilmektedir.

Okulda Verilen Kurslar

Öğrencilerin eğitim ihtiyacını karşılamak isteyen Patrick’s English Academy’de çevrimiçi sınava hazırlık İngilizcesi, özel İngilizce ve Genel İngilizce kursları düzenlenmektedir. Yüz yüze eğitimde ise yoğun sınav İngilizcesi, normal sınav İngilizcesi, yoğun ve genel İngilizce kursları bulunmaktadır.

Okulun Öğretmenleri

Patrick’s English Academy’deki öğretmenler her an motive olmanızı sağlayacak ve sıkı çalışmanızı özendirecek kişisel koçlardır.  Öğretmenler aynı zamanda Cork şehrindeki en iyi öğretmenlerdir.  Öğretmenler ayrıca yüksek kalitede eğitim vermeleri için gerekli eğitimlerden geçmiştir.  Kalite standardının yakalanması için Patrick’s English Academy yoğun bir efor sarf etmiştir.  Öğretmenler dil öğrenim sürecindeki bütün hatalarla birebir ilgilenmektedir.  Öğrencilerin başrolde olduğu bir sınıf dinamiği yaratılmaktadır. Bu durumda konuşma pratiğine verilen önemi göstermektedir.  Öğretmenler sizi gerçekten çok çalıştıracaklardır.  Ayrıca İngilizce öğretmenleri her ay öğrenciler tarafından da değerlendirilmektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Everest Language School Dublin

İrlanda’da dil öğrenmek istiyorsanız başkent Dublin’in tam merkezinde yer alan Everest Dil Okulu tam size göre.  Eğlenceli ve ilginç sosyal

Berlitz Dublin

Berlitz Language School İrlanda’nın en köklü eğitim kurumlarından birisidir. 1900’lü yıllardan beri binlerce öğrenciye eğitim veren dil okulu öğrenmeyi teşvik

Subscribe to get 15% discount