Rightword Institute

Rightword Institute Logo

Rightword Limerick’in şehir merkezindeki Crescent Caddesinde yer almaktadır. Konum itibariyle dil okulu İrlanda’nın üçüncü büyük kentinin cazibe merkezlerine yürüme mesafesindedir.  Uluslararası öğrencilerden oluşan büyük bir aileye sahip olan Rightword 2016 yılından beri başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar İngilizce kursları düzenlemektedir.  İngilizce kursları akademik araştırmalara ve yılların öğretim deneyimine dayanmaktadır.  Derslerde dinamik ve ilgi çekici eğitim metotları uygulanmaktadır.  Dil okulu İngilizce öğrenmenin sınıf içinde ve sınıf dışında gerçekleştiğine inanmaktadır.  Bu yüzden öğrenciler İrlanda’yı dolaşırken yeni arkadaşlar edinerek bol bol İngilizce pratiği yapmaktadırlar.  Okulda ayrıca ücretsiz kurslardan, CV derslerine ve Zumba’ya kadar bir çok etkinlik bulunmaktadır. Ulusal akreditasyonlar ve dernekler tarafından tanınan Rightword, tanınmış bir ILEP okuludur ve İrlanda’nın önde gelen dernekleri MEI ve ISLG’nin bir üyesidir.

Eğitim Programları

Rightword Institute’nin odak noktası İngilizce eğitimi sırasında öğrencilerin birbiriyle etkileşim kurması ve birbiriyle konuşmalarıdır.  Okulda sunulan kurslar ise her yaştan kişiye ve seviyeye uygundur.  İşte okulun eğitim programları:

Genel İngilizce

Akademik İngilizce

Gençler için yaz dil okulu

Konaklama Seçenekleri

Öğrenci yurdu: Öğrenci yurdunda yaşamak size daha bağımsız bir fırsat yaratmaktadır.  Yurtlar ise okula kısa mesafede olması ve yaşam alanlarının kalitesi nedeniyle seçilmektedir.  Bu yurtlarda yabancı diğer öğrencilerle paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Ev Sahibi Aile: İrlanda her zaman sıcakkanlı insanlarıyla ünlü olmuştur.  Bunu ilk elden deneyimlemek isterseniz bir İrlandalı aile yanında kalabilirsiniz.  Bu durum size İrlanda kültürü hakkında benzersiz bir deneyim sunacaktır.  Aksi talep edilmedikçe öğrencilerin kendi çalışma odaları bulunmaktadır.  Aynı uyruklu öğrencilerin ise aynı evde kalmalarına izin verilmemektedir.

Neden Rightword Institute?

-Kelimenin tam anlamıyla en iyisi. Google ve Facebook değerlendirilmelerinde bu durum görüldü

-Ücretsiz konuşma dersleri, CV atölyeleri, Zumba, İrlanda dansı ve çok daha fazlası

– Limerick’teki en iyi öğrenci desteği.

-Yürüyüş turları

-Banka ve PPS desteği

Okuldaki Aktiveteler

Rightword Institute öğrencilerin İngilizce öğrenirken keyif almalarını amaçlamaktadır.  Sosyal ve kültürel programlar bunun için hazırlanmıştır.  Her hafta öğrencilere sınıfta öğrenilen İngilizceyi pratik yapabilecekleri bir etkinlik programı hazırlanmaktadır. İşte meşhur sosyal programlar:

– Hafta sonu gezileri

– Özgeçmiş atölyeleri

– Kitap kulübü

– Film kulübü

– Koşu kulübü

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Babel Academy Of English Dublin

Babel Academy Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de merkezi bir konumda bulunmaktadır. Babel Academy Of English ünlü Temple Bar’a 200 metre

Cork English World

Cork English World 30 yılı aşkın deneyime ve uzmanlığı sahip bir dil okuludur.  Dil becerisi kazandırmak için tasarlanmış kurslar sunan

Griffith Institute of Language Limerick

Griffith Institute of Language İrlanda’nın en büyük bağımsız eğitim kuruluşlarından birisidir.  Eğlenceli ve güvenli bir üniversitesi ortamında İngilizce dil okulu

Subscribe to get 15% discount