The International School of English Waterford

The International School of English Waterford Logo

The International School of English uluslararası niteliklere sahip bir dil okuludur ve 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir.  Okul yönetimi öğrencilere dil eğitim eğitimi alırken unutulmaz bir deneyim sunmayı planlamaktadır.  Deneyimli ve nitelik öğretmenlerde profesyonel dil eğitimi almanızı amaçlamaktadır.  Dersler ise canlı ve iletişimsel geçmektedir. Bu sayede öğrenciler daha fazla pratik yapma imkanına ulaşmaktadır.   The International School of English ayrıca ACELS tarafından tanınmaktadır.  Dil okulu klasik tarihi bir binada eğitim vermektedir. Eğitim verilen alanda 30 farklı ülkeden öğrenci ağırlanmaktadır. Ayrıca binada ücretsiz internet ve bilgisayar odası gibi imkanlarda bulunmaktadır.

Dil Okulunda Verilen Eğitim Programları

The International School of English her seviyeden ve eğitim durumundan öğrenci ağırlamaktadır. Bu yüzden eğitim programları geniş yelpazede sunulmaktadır. Dil okulunda sunulan eğitim programları ise şu şekildedir:

Genel İngilizce

Yarın yoğun İngilizce

IELTS Hazırlık

Cambridge Hazırlık Kursları

Bire bir öğrenim

Staj programları

Genç programları

Erasmus Kursları

Konaklama Seçenekleri

Aile yanında konaklama: Aile yanında konaklama kültürel deneyim ve yerel halkla iletişime geçmek için en uygun seçenektir.  Bu durum size İngilizce pratiği yapma şansı vermektedir.  İrlanda yaşam tarzını merak eden öğrencilere tavsiye edilmektedir.  Bu sayede öğrenciler yerel kültür hakkında en güzel deneyimi yaşayacaklardır. Ev sahibi aileler okula ise otobüsle oldukça kısa mesafededir. Evlerin bulundukları konumla güvenli ve oldukça sessizdir.  Diyet, evcil hayvan ve çocuklar gibi özel istekler ilk rezervasyon sırasında yapılmalıdır. Evlerde ortak banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Öğrenci Evi: Bu evler üniversite tarzı bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler içindir. Evlerde mutfak bulunduğu için kendi yemeklerinizi kendiniz yapabilirsiniz.  Şehrin güvenli bölgelerinde bulunan evler okula yürüme mesafesindedir.  Evler öğrencilere standart konforu sağlamaktadır.  Fiyatlara faturalarda dahildir.

Sosyal Aktiviteler

The International School of English’in sosyal aktiviteler departmanı her ay eğlenmeniz için heyecan verici bir program hazırlamaktadır. Waterford’un müzelerini ve sanat galerini bu sosyal program sayesinde gezebilirsiniz.  Aynı zamanda kırsalı ve plajları da ziyaret edebilirsiniz.  Tüm öğretmenler derslerin dışında sizi bu gezilere götürecektir. Bu sayede İngilizce dil pratiğinizi de geliştireceksiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Erin School Of English Dublin

Erin School Of English İrlanda’nın başkenti Dublin’de dil öğreten lider bir okuldur.  Kurumun amacı ise mümkün olduğunca öğrencilerinin akıcı bir

Atc English College Dublin

Atc English College 1973 yılından beri Dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.  Kolejin Dublin şehri dışında başka şehirlerle de

Galway Cultural Institute

Galway Cultural Institute 1989 yılından beri Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.  Okul her yıl 30’dan fazla ülkeden

Subscribe to get 15% discount