Twin English Centre Dublin

Twin English Centre Dublin Logo

Eskiden Alpha College of English adıyla bilinen Twin English Centre Dublin George’s Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Güzel bir Gorgian binasında yer alan dil okulunun bulunduğu konum tarihi ve mimarisiyle başkent Dublin’de oldukça ünlüdür. Twin English Centre Dublin, ünlü Dublin Spire’a ise sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır.  Twin dil okulunun içinde ise 18 derslik bulunmaktadır. Dersliklerin hepsi etkileşimli akıllı tahtaya sahiptir. Profesyonel ve deneyimli kadrosuyla eğitim veren dil okulu İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için bir ideal bir kurumdur.  1989’da kurulan Twin English Centre Dublin son 30 yılda yüzlerce yabancı öğrenciye mükemmel derecede İngilizce öğretmeyi başarmıştır.  Geçen yıl ise 52 farklı milletten öğrenciyi ağırlamıştır. Dil okulu ayrıca ACELS tarafından akredite olup EAQUALS’ın da bir üyesidir.

Twin English Centre Dublin’in İmkânları

Twin English Centre Dublin derslerden arda kalan zamanlarda da öğrencilerin İngilizce pratiklerini geliştirmek için çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu sayede öğrenciler bir yandan eğlenirken bir yandan da İrlanda’nın yerel halkıyla etkileşim kurmaktadır.  Twin dil okulu öğrencilerin İngilizce pratiklerini geliştirebilmeleri için hafta sonu gezileri ve ders sonrası etkinlikler gibi aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca dil okulunda ücretsiz internet, bilgisayar odası, kütüphane, kantin ve dinlenme odası gibi sosyal olanaklarda bulunmaktadır.

Konaklama İmkanları

Yurt dışından gelen misafir öğrencilerinin rahatına ve huzuruna oldukça önem veren Twin dil okulu konaklama açısından farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden ilki aile yanı konaklamadır. Özenle seçilen aileler öğrencilere ders çalışmak ve dinlenmek için güzel bir ortam sunmaktadır.  Aile yanında konaklama öğrencilere evin bir parçası olma ve İngilizce pratiği yapma şansını vermektedir. Daha bağımsız hareket etmek isteyen öğrenciler için ise yurt konaklaması bulunmaktadır.  Yürüme mesafesinde olan yurtlar öğrencilerin akranlarıyla sosyalleşmesine imkân tanımaktadır.

Eğitim Programları

 Twin English Centre Dublin öğrencilere Çevrimiçi İngilizce kursları, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce ve Kariyer için İngilizce programları sunmaktadır.

Öğretmenler İçin Kariyer Gelişim Kursu

Twin English Centre Dublin; öğrencilerin eğitim alırken kariyer planlarına başlamalarına da yardımcı olmaktadır. Dil okulunda ayrıca öğretmenler için kariyer gelişim kursu da bulunmaktadır.  Bu kurs öğretmenlerin becerilerini, güvenlerini ve İngilizce kullanımlarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

ACET Cork Ireland

1975 yılında aile şirketi olarak kurulan ACET Cork şehrinde güzel bir tarihi binada eğitim vermektedir.  ACET İrlanda’nın lider İngilizce dil

Ise Ireland Dublin

Ise Ireland yüksek eğitim standartlarıyla eğitim veren bir okuldur.  1997 yılından beri faaliyet gösteren okulda deneyimli ve kalifiyeli öğretmen kadrosu

Swan Training Institute Dublin

Swan Training Institute 1988 yılından beri İrlanda’nın Başkenti olan Dublin’de eğitim veren bir dil okuludur. Swan Training Institute eğitim açısından

Subscribe to get 15% discount