UCC Language Centre

UCC Language Centre - Logo

UCC Language Centre dil okulu insanların İngilizce öğrenme ve öğretme hedeflerine yardımcı olmaktadır.  İrlanda’nın Cork şehrinde bulunan dil okulu tüm Dünyada İngilizce eğitimindeki yenilikçi metotlarıyla tanınmaktadır. 170 yıllık bir geçmişi bulunan UCC ödüllü bir dil kurumu olarak Dünyadaki üniversiteler arasında yüzde 2’lik dilimde yer almaktan gurur duymaktadır.  42 dönümlük ağaçlık bir alanda yer alan dil okulu Cork şehir merkezine ise sadece 10 dakika mesafede bulunmaktadır.  UCC’nin renkli kampüsü ise öğrencilere bir çok olanak sunmaktadır. Üniversite yüzden fazla topluluğa da ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda üniversitede her hafta halka açık seminerler ve toplantılar düzenlenmektedir.

Ucc İngilizce Dil Kursları

UCC Language Centre bir üniversite bünyesinde hizmet vermektedir. Bu yüzden verilen eğitim akademiktir. Geniş bir yelpazeye sahip olan okulun eğitim programı da çeşitlidir. UCC’de verilen İngilizce dil kursları şu şekildedir:

  • İş ve yaşam için İngilizce (Genel İngilizce)
  • Akademik İngilizce
  • Yüksek Lisans ve Doktora Öncesi kurslar
  • Yarı zamanlı kurslar
  • Üniversite ortakları için İngilizce Kursları
  • UCC Öğrencileri için Kurslar

Ucc Language Centre Konaklama Seçenekleri

UCC gelen öğrencilere iki konaklama seçeneği sunmaktadır. Seçeneklerden ilki aile yanı konaklamadır. Özenle seçilen ailelerin yanında kalmak İngilizce pratiği yapmak için en ideal yoldur.  Evde kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir. Cork Havaalanı’na ve Cork Şehir Merkezi’ne çift yönlü transferler de aile tarafından sağlanmaktadır. Diğer bir konaklama kampüs konaklamasıdır. Burada bulunan süitlerde öğrenciler kendi yemeklerini yapabilmektedirler.  Suitler okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır.  Bu seçenek size Cork’ta okurken diğer öğrencilerle kaynaşma olanağı vermektedir.

University College Cork Hakkında Bilgi

2016 yılı itibariyle UCC’de 21 bin öğrenci eğitim görmektedir.  Bu öğrencilerin 15 bini ise lisansüstü programlarda eğitim almaktadır.  1980’den sonra üniversitenin kampüsü yeni satın almalarla büyümüştür. 2003, 2005, 2011 ve 2016’da Sunday Times tarafından üniversite yılın üniversitesi ödülünü almıştır.  Oldukça itibarlı olan üniversite 2015 yılında, CWTS Leiden Sıralamasında 750 üniversite arasında İrlanda’da 1. Avrupa’da 16. Dünya genelinde de 52. Olmuştur.

Üniversitede Bulunan Akademik Birimler

  • Tıp ve Sağlık Fakültesi
  • Mimarlık Eğitim Merkezi
  • Beşeri Bilimler
Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

University of Limerick Language Centre

University of Limerick Language Centre genç, canlı ve uluslararası bir üniversitenin parçasıdır.  İrlanda Cumhuriyeti’nin üçüncü büyük şehrinde yer alan dil

New College Group Dublin

New College Group (NCG) uluslararası üne sahip olan bir eğitim kurumudur. Güler yüzlü personeli ve deneyimli öğretmen kadrosuyla New College

Subscribe to get 15% discount