University of Limerick Language Centre

University of Limerick Language Centre Logo

University of Limerick Language Centre genç, canlı ve uluslararası bir üniversitenin parçasıdır.  İrlanda Cumhuriyeti’nin üçüncü büyük şehrinde yer alan dil okulu Shannon Uluslararası Havalimanı’ndan sadece 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Shannon Nehri kıyısındaki güzel bir park alanı içerisinde yer alan kampüsün gerçekten görülmesi gerekmektedir.  Dil okulu öğrencileri son teknoloji ile donatılmış olan kampüsün bütün olanaklarından yararlanma hakkına sahiptirler.  Ayrıca öğrenciler geleneksel pubların ve güzel restoranlarında tadını çıkartabilirler.  Üniversitenin dil merkezi ise kaliteli bir eğitim sunmaktadır.  Her öğrencinin istediği seviyeye ulaşabilmesi içinde eğitim programları geniş yelpazede tutulmaktadır.  Üniversite ise gelen yabancı öğrencilere unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat etmektedir.

Limerick Üniversitesi Dil Merkezinde Konaklama

Kampüs Konaklaması: Üniversite kampüsünde kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz öğrenci köyü bulunmaktadır.  Her daire ortak bir mutfağa ve oturma odasına sahiptir.  Tüm yatak odaları ise tek kişiliktir.  Kampüs konaklamasında çamaşırhane, elektrikli ısıtma, Kablolu TV, bilgisayar bağlantısı ve 24 saat özel güvenlik gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Aile yanında konaklama: İrlandalı bir ailenin yanında kalmak ülkeye alışmanın en güzel yoludur.  Aile yanı konaklamada tam pansiyon uygulanmaktadır.  Kendilerini bir ailenin parçası hisseden öğrenciler İrlanda’da bulundukları vakitleri boyunca bol bol İngilizce pratiği yaparlar. Özenle seçilen aileler sık sık denetlenmektedir.

Kampüs dışı konaklama: Üniversite öğrencileri kampüs dışında kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri konaklama seçeneğine sahiptirler. Ana University of Limerick kampüsüne 15 uzaklıkta olan öğrenci köyünde haftalık temizlik hizmeti, ücretsiz çöp torbaları, çamaşırhane ve bireysel banyo gibi olanaklar bulunmaktadır.

Oteller: Üniversitenin bulunduğu bölgenin içerisinde Carlton Castletroy Parkı, Kilmurry Köşkü ve Travelodge Castletroy Limerick gibi oteller bulunmaktadır.

Misafir Evleri: Limerick Üniversitesine yakın birkaç tane konukevi bulunmaktadır. Fiyatlar kişi başı gecelik 35 Euro’dan başlamaktadır.

İngilizce Dil Kursları

– Genel İngilizce

– Akademik İngilizce Yaz kursu

– Gençler için İngilizce

– İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlık

– TEFL’ye giriş

– CELTA

Üniversite Hakkında

Limerick Üniversitesi bağımsız uluslararası bir üniversitedir.  Eğitimde yenilik ve araştırmada gurur verici bir sicile sahiptir.  Üniversite’de 70’den fazla lisans programı bulunmaktadır.  100’den fazlada lisans üstü programı vardır.  Ayrıca üniversite sanatı ve sporu teşvik etmek için onlarca öğrenci topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Swan Training Institute Dublin

Swan Training Institute 1988 yılından beri İrlanda’nın Başkenti olan Dublin’de eğitim veren bir dil okuludur. Swan Training Institute eğitim açısından

Griffith College Cork

1974 yılında Dublin’de kurulan dil okulunun İrlanda’da üç şubesi bulunmaktadır. Griffith College Dublin dışında Cork ve Limerick’teki merkezlerinde de eğitim

Subscribe to get 15% discount