Waterford English Language Centres

Waterford English Language Centres Logo

Arkadaş canlısı bir dil okulu olan Waterford English Language Centres profesyoneller, yetişkinler ve gençler için  dil kursları sunmaktadır.  Deneyimli öğrenim kadrosu en güzel hizmeti sunmak için son teknolojiden yararlanmaktadır. Waterford’un kalbinde yer alan dil okulu sizlere bu arkadaş canlısı şehirde özel bir deneyim sunmaktadır.  40 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan Waterford English Language Centres okulu İngilizce öğrenmenin sadece sınıfta gerçekleşmeyeceğine inanmaktadır. Dil okulu İngilizce öğretmek için Waterford şehrinin canlı kültürel ve sosyal hayatından öğrencilerin yararlanmasını planlamaktadır.   WELC’deki tüm öğretmenler en az bir dereceye sahiptir.  Yılların deneyimine sahip öğretmenlerin uluslararası kabul görmüş bir TEFL yeterliliği bulunmaktadır.

Neden Welc'de İngilizce Öğrenmelisiniz?

Küçük arkadaş canlısı okul İrlanda Eğitim Bakanlığı tarafından tanınmaktadır.  Sınıf mevcudiyetinin az olduğu okulda deneyimli öğretmenler çalışmaktadır.  Okulun konumu ise Waterford gib güvenli ve şirin bir kentin merkezine sadece yürüyerek 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Waterford English Language Centres ayrıca size uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Eğitim Programları

WELC yeni başlayanlar ve profesyoneller için çeşitli kurslar sunmaktadır.  Programlar her öğrencinin ihtiyaçlarının karşılanmasına yöneliktir.  Waterford English Language Centres’te sunulan dil kursları:

Genel İngilizce

Akademik ve sınav İngilizcesi

Özel amaçlar için İngilizce

Lise

Yaz genç kursları

Konaklama

Waterford English Language Centres sayesinde aile yanında, paylaşımlı dairelerde veya pansiyonlarda kalabilirsiniz.

Ev sahibi aile: Tüm ev sahibi aileler konaklama ekibi tarafından özenle seçilip denetlenmektedir.  Evler okula oldukça yakındır. Evlerde aynı uyruktan başka öğrencilerin kalmasına izin verilmemektedir.  Ev sahibi aileler size günlük yemek vermekte ve çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlamaktadır.  Ev sahibi ailelerin genellikle sizlerle aynı yaşta çocukları bulunmaktadır.

Mutfaklı Daire: Bir topluluk içinde yaşayarak farklı kültürlerle kaynaşabilirsiniz. Daha bağımsız bir deneyim yaşamak isteyen öğrenciler için uygundur.

Waterford Hakkında

Waterford İrlanda’nın başkenti Dublin’e iki saat uzaklıkta bulunmaktadır. Ülkenin güneyinde yer alan şehir diğer yerlere göre daha ılıman bir iklime sahiptir.  İrlanda’nın diğer kentleri gibi arkadaş canlısı insanlarıyla tanınmaktadır. Ülkede Waterford yaşam maliyetlerine açısından diğer büyük kentlere göre en uygun olanıdır.  Ulaşım açısından ise oldukça pratik bir şehirdir. Bu yüzden araba veya otobüs kullanmanıza gerek kalmayabilir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

IBAT College Dublin

IBAT College Dublin işletme, bilişim, turizm ve İngilizce alanlarında yoğun ilgi gören bir okuldur.  Okulda sunulan eğitim programları yerli ve

Delfin English School Dublin

İrlanda’nın başkenti olan Dublin’in kalbi sayılan O’Connell suyolunun yanında bulunan Delfin English School öğrencilerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır. ikonik Spire anıtından

ISI English Dublin

ISI English dil okulu İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer almaktadır.  Başarılı bir dil okulu olan ISI English 2014 ve 2016 yıllarında

Subscribe to get 15% discount